Promocja na romanse – rabaty na książki nawet do -35%!

Promocja na romanse – rabaty na książki nawet do -35%! Sprawdź >>Mamy nadzieję, że wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, bo jak tylko zobaczycie naszą promocję, to od razu się w niej zakochacie! Za chwilę serce zabije Wam mocniej, bo zbliża się wywołująca dreszcze promocja na romanse! Do 24 października wszystkie książki z kategorii romans są tańsze nawet o 35%.

Promocja na romanse – co wybrać?

Przebudzenie Olivii to książka, która nie pozwoli zmrużyć Wam oka. Przebudzenie Olivii - sprawdź gorącą premierę >>Zresztą to nie są warunki do spania, kiedy w zasięgu wzroku znajduje się tak rozbudzająca historia o miłości! Will Langstrom to trener żeńskiej grupy biegaczek, który boryka się ze znacznie poważniejszymi problemami, niż śrubowanie wyników swoich podopiecznych. Musi porzucić marzenia o zawodowej wspinaczce górskiej i zająć się podupadającą farmą po zmarłym ojcu. Ostatnią rzeczą, jakiej by potrzebował to romans ze swoją uczennicą. I wtedy na horyzoncie pojawia się ona. Olivia Finnegan to zbuntowana młoda dziewczyna, która wie, czego chce, a stypendium sportowe jest dla niej ogromną szansą. Skrywa jednak tajemnicę, która może ją zniszczyć. Kiedy trafia pod opiekę Willa, ten postanawia „obudzić dziewczynę” i poznać jej sekret, który nie pozwala jej do końca być sobą. Młody trener nie przewidział jednak niesamowitego przyciągania Olivii, nad którym coraz trudniej mu zapanować. W dodatku ma on bardzo zazdrosną dziewczynę. Przebudzenie Olivii to genialnie napisany romans z wątkiem kryminalnym w tle, który nie pozwala się od siebie oderwać do ostatniej strony!

Ósmy cud świata - sprawdź gorącą premierę >>Ósmy cud świata to książka opisująca historie zwykłych osób, które tak samo, jak my kroczą po drodze ku szczęściu i błądzą po ślepych uliczkach błędów czy niepowodzeń. Główną bohaterką powieści jest Anna – singielka po trzydziestce, która coraz poważniej myśli o posiadaniu dziecka. Kiedy wyjeżdża na wakacje do Azji, nawet nie przypuszcza, jak kilka romantycznych chwil odmieni jej życie na zawsze. Spotyka tam mężczyznę, który wydaje się być tym jedynym. Pod wpływem miłosnego uniesienia podejmuje nagłą decyzję, która może skomplikować losy wielu ludzi. Niestety życie nigdy nie jest tak proste, jakbyśmy tego chcieli, dlatego upragnione szczęście, które kobieta chciała trzymać w garści, wymyka jej się niespodziewanie.

Romanse taniej nawet o 35%!

Takich romantycznych historii, które trafiają prosto w serce mamy znacznie więcej. Zajrzyjcie do naszej kategorii romansów, które są tańsze nawet o 35% aż do 24 października!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 24 października.

Promocja na romanse – rabaty na książki nawet do -35%! Sprawdź >>

Przeczytaj także