Promocja na reportaże – nawet do 35% taniej!

Promocja na reportaże – nawet do 35% taniej! Sprawdź >>Podróż zawsze jest przyjemniejsza z odpowiednim kompanem. Tak się składa, że mamy idealnego partnera do wycieczek w nieznane zakątki świata. Oto promocja na reportaże, dzięki której wszystkie książki z działu literatury faktu i reportaży są tańsze nawet o 35%! Takiego przewodnika nie chce się odstępować nawet na krok. 😉 Promocja potrwa do 6 lutego.

Promocja na reportaże – taniej nawet o 35%!

Kompas wskazuje, że musimy iść w kierunku krainy niskich cen. Tak się składa, że doskonale wiemy, gdzie to jest! Weźcie ciepłe skarpety i spakujcie dużo dobrego humoru. 😉 Ruszamy do kategorii literatury faktu i reportaży, gdzie ceny są niższe nawet o 35%! Aż chce się tam zamieszkać!

Promocja na reportaże – nawet do 35% taniej! Sprawdź >>

Hmm… chyba zabłądziliśmy. Trzeba było iść na wschód, czy na zachód? A może na wschód od zachodu? Nawigację najlepiej zostawić w rękach profesjonalisty, jakim niewątpliwie jest Wojciech Jagielski.

Premiera książki Na wschód od zachodu

Wojciech Jagielski ma na swoim koncie, takie bestsellery jak: Wypalanie traw, Wszystkie wojny Lary czy Modlitwa o deszcz. Do tego grona niewątpliwie dołączy jego kolejna książka Na wschód od zachodu.

Na wschód od zachodu - sprawdź >>

Tym razem ten ceniony reporter wojenny wyrusza „wielkim szlakiem hippisów” na Wschód, aby poznać świat widziany oczami tych, którzy chcąc uciec od zachodniej cywilizacji, docierają w miejsca, gdzie panuje tylko pozorny spokój. W reportażu pana Wojciecha poznany historie m.in. Kamal, która opuściła Warszawę z jednym plecakiem i zamieszkała w Indiach, aby zapomnieć o poprzednim życiu i osiągnąć duchową równowagę, czy hippisa „Świętego”, którego życie składa się z wolnej miłości, narkotykowych seansów i hedonistycznych wspólnot na Goa. A to wszystko w pogoni na upragnionym szczęściem, które ciągle się wymyka.

Wojciech Jagielski odwiedza Afganistan, Pakistan, Nepal oraz Indie, aby poznać miejsca duchowej inicjacji i zderzyć się z systemem kast oraz regionami targanymi konfliktami zbrojnymi. Jeżeli chcecie zapoznać się z rezultatami jego podróży, to książkę „Na wschód od zachodu” znajdziecie TUTAJ.

Literatura faktu i reportaże w niższej cenie!

W Taniej Książce mapa będzie Wam niepotrzebna, bo u nas wszystkie drogi prowadzą do promocji 😉 Koniecznie zawędrujcie do naszej kategorii literatury faktu i reportaży, gdzie wszystkie książki są tańsze nawet o 35%! Tylko nie ociągajcie się z podróżą i przyspieszcie kroku, bo promocja potrwa tylko do 6 lutego.

Wszystkie książki objęte promocją znajdują się TUTAJ.

Promocja potrwa do 6 lutego 2018 roku.
Promocja na reportaże – nawet do 35% taniej! Sprawdź >>

Przeczytaj także