Promocja na książki naukowe i popularnonaukowe!

Promocja na książki naukowe i popularnonaukowe! Sprawdź >>Ciekawość świata i chęć sięgania po to, co nieodkryte rozwijają ludzkość od stuleci. To dzięki wiedzy i doświadczeniu powstają kolejne wynalazki, a my dowiadujemy się o świecie coraz więcej. Jeżeli Wy również chcielibyście powiększyć swoją wiedzę o otaczającej Was rzeczywistości, to pozwólcie, że Wam to ułatwimy! Oto promocja na książki naukowe i popularnonaukowe! Od 16 do 20 lutego wszystkie tytuły z tej kategorii są tańsze nawet o 35%!

Promocja na książki naukowe i popularnonaukowe

Posiadamy ogromny zasób książek naukowych i popularnonaukowych, a przecież wiedzą trzeba się dzielić. Dlatego postanowiliśmy przecenić wszystkie tytuły z tej kategorii nawet o 35%!

Promocja na książki naukowe i popularnonaukowe! Sprawdź >>

Znajdziecie wśród nich mnóstwo tytułów z gatunku filozofii, historii, prawa, ekonomii i finansów oraz wielu, wielu innych działów! Jeżeli interesujecie się historią, polityką, psychologią, motywacją czy zdrowym stylem życia, to u nas z pewnością znajdziecie lekturę, która porusza ten temat! A to wszystko w niższej cenie, nawet o 35%. 😉

Książki naukowe i popularnonaukowe do 35% taniej!

Czujecie głód wiedzy? Poszukujecie nowych źródeł informacji, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę o świecie? To się dobrze składa, bo posiadamy liczne tytuły, które Wam to umożliwią. Pozwólcie, że coś Wam polecimy. 😉

Saga, czyli filiżanka, której nie maSaga, czyli filiżanka, której nie ma - sprawdź >> to autobiografia znanego scenarzysty, dramaturga i aktora Cezarego Harasimowicza. Dzięki tej książce poznacie nie tylko jego losy, ale również historię jego rodziny, skrytą w rozmaitych wspomnieniach sprzed lat. To świetna okazja do zaobserwowania, jak prawdziwa historia miesza się z powieścią obyczajową. Cezary Harasimowicz opowiada o swoich najbliższych, wspomagając swoją pamięć licznymi fotografiami, a także wspomina panującą w tamtych czasach sytuację polityczną. W ten sposób angażuje Czytelnika, nie pozwalając się oderwać od lektury nawet na krok. Książkę znajdziecie TUTAJ.

Astrofizyka dla zabieganych - sprawdź >>Neil deGrasse Tyson jest amerykańskim astrofizykiem, który zajmuje się pisaniem książek popularnonaukowych. Astrofizyka dla zabieganych to jego dzieło poruszające tematykę nauk ścisłych, takich jak fizyka czy astronomia. Astrofizyka od zawsze interesowała szerokie grono ludzi. Jej tajemnice zgłębiali, chociażby Arystoteles czy Mikołaj Kopernik. Neil pomaga tę wiedzę zgłębić. Autor w swojej książce porusza szeroką gamę zagadnień, takich jak sposób ewoluowania wszechświata dzięki Wielkiemu Wybuchowi, sposób powstawania galaktyki czy ukształtowania Ziemi, a także kwestie życia pozaziemskiego. Jeżeli patrzyliście kiedyś w niebo i zastanawialiście się, jaka jest nasza rola w bezkresnym wszechświecie, to być może Astrofizyka dla zabieganych pomoże Wam znaleźć odpowiedzi. To idealna pozycja dla wszystkich osób, które interesują się fizyką oraz astronomią, ale brakuje im czasu na doskonalenie swojej wiedzy. Książkę znajdziecie TUTAJ.

Książki naukowe i popularnonaukowe z dodatkowym rabatem!

Nasz dział z książkami naukowymi i popularnonaukowymi stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich książkomaniaków ciekawych świata! Jeżeli chcecie powiększyć swoją wiedzę o otaczającym nas świecie i poczytać o współczesnych osiągnięciach nauki czy sztuki, to jesteście w dobrym miejscu!

Wszystkie książki objęte promocją znajdują się TUTAJ.

Promocja potrwa do 20 lutego 2018 roku!
Promocja na książki naukowe i popularnonaukowe! Sprawdź >>

Przeczytaj także