Promocja na książki dla dzieci i młodzieży – Rabat do 35%!

czytające dzieci

źródło: Grant County Library

Zbliżają się wakacje i czas, kiedy dzieciaki będą miały więcej wolnych chwil na czytanie książek. Kto wie, może to będzie właśnie to lato, kiedy pokochają książki i postanowią, że zagoszczą w ich życiu już na stałe? A, że czytać warto, z pewnością nie musimy przekonywać. 🙂

Tania Książka przygotowała trzy, fantastyczne listy z książkami dla dzieci i młodzieży, na których znajdziecie produkty przecenione nawet o 35%! A wśród nich prawdziwe perełki i jedne z najważniejszych książek dla dzieci na świecie. Promocja na książki dla dzieci z rabatami nawet do 35% taniej od ceny rynkowej to świetna okazja do zapełnienia wakacyjnych półek.

Promocja na książki dla dzieci i młodzieży, której nie można przegapić

Promocja startuje 21 czerwca, a zakończy się w pierwszy wakacyjny poniedziałek, czyli 26 czerwca. Zajrzyjcie do dwóch  kategorii: Książki dla dzieci i Książki dla młodzieży. Znajdziecie w nich tytuły dopasowane do wieku dzieci i młodych dorosłych. Kiedy spojrzycie na te listy, szybko się zorientujecie, że są wśród nich bestsellery, nowości, i najważniejsze tytuły ostatnich tygodni.

Dużo hitów dla młodzieży

Ponad wszystkoPrzeglądając listę książek dla młodzieży warto zwrócić uwagę na: Ponad wszystko (okładka filmowa) Nicoli Yoon. Książka, która niedawno zagościła na ekranach kin, należy do jednych z najbardziej udanych przedstawicieli gatunku: romans New Adult, opowiadających o pierwszych, prawdziwych uczuciach i często poruszających prawdziwe, życiowe problemy.

Wśród polecanych przez nas tytułów dla młodzieży jest wiele książek fantasy w tym, jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie: Zakazane Życzenie Jessici Khoury. Ta książka to jedna z najoryginalniejszych historii, jakie ukazały się w ostatnim czasie. Opowiada o miłości kobiety-dżina i ulicznego złodziejaszka, w tle z wojną nie z tego świata.

Promocja na książki dla dzieci i młodzieży – najlepsze tytuły

nowe przygody skarpetekDzieciom uczęszczającym do szkoły z pewnością spodobają się: Nowe przygody skarpetek Justyny Bednarek. To kontynuacja bestselerowej książki z historiami… skarpetek. Dzieci uśmieją się przy niej do rozpuku. A dla najmłodszych maluchów z pewnością spodoba się książeczka: A co to? Hectora Dexeta. Autor słynie z niezwykle pomysłowych książek, które wciągają dzieci do interaktywnej zabawy.

Zwróćcie też uwagę na nowość od Grzegorza Kasdepke: Wielki wybuch czyli K. kontra K. Barbary Kosmowskiej i Grzegorza Kasdepke. Jest to zgodnie z zapowiedziami pierwsza książka autora skierowana do starszych dzieci niż maluchy w wieku przedszkolnym.

zniszcz ten dziennik nowaNajnowsza książka Zniszcz ten dziennik. Nowy Smith Keri to gwarancja kolejnych wspaniałych zadań i dla odmiany możliwość „wyprawiania” książkowych szaleństw tym razem w kolorze.

Zajrzyjcie na listy z książkami, które biorą udział w wakacyjnej promocji i wybierzcie nowe, fantastyczne książki dla Waszych dzieci. Każda z nich zabierze je w kolejną, niezwykłą podróż i uświadomi im, jak cudowną przygodą jest spotkanie z książką.

Naszą najnowszą promocję i listy przecenionych książkach znajdziecie w tym miejscu.

 

Przeczytaj także