Promocja na książki o kosmosie z okazji premiery filmu o Neilu Armstrongu

Od 19 października na ekranach kin w całej Polsce można obejrzeć długo wyczekiwany film o Neilu Armstrongu Pierwszy człowiek. Ach, Rayan Gosling jako pierwszy człowiek, który chodził po księżycu…  😆 Z okazji premiery przygotowaliśmy dla Was między gwiezdną, galaktyczną, gwieździstą i księżycową promocję. 😉 Daj nam się unieść w kosmos!

Promocja na książki o kosmosie w TaniaKsiazka.pl >>

Promocja na książki o kosmosie

Niebo, gwiazdy, kosmos to tematy, które nurtują ludzkość od zarania dziejów. Kiedyś zastanawiano się nad tym, jacy bogowie poruszają Słońce i Księżyc. Dziś zadajemy sobie inne pytania. Czy to możliwe, że w kosmosie jesteśmy sami? Kiedy człowiek stanie na Marsie? Jak to jest przebywać w stanie nieważkości? Na część z nich możemy znaleźć odpowiedź w książkach. Specjalnie dla wszystkich Książkoholików, którzy chodzą z głową… w gwiazdach przygotowaliśmy promocję na wszystkie książki o kosmosie. Teraz możecie je kupić w TaniaKsiazka.pl do nawet 40% taniej!

Sprawdź książki o kosmosie do 40% tańsze >>

Jak zawsze wybrałam dla Ciebie kilka tytułów.

Pierwszy człowiek. Historia Neila Armstronga James R. Hansen

Hansen, historyk NASA nagrał 50 godzin rozmów z Neilem Armstrongiem.

W związku z tym, że astronauta unikał rozgłosu to pierwsza i pewnie już ostatnia jego autoryzowana biografia. To właśnie ta książka stała się podstawą scenariusza do filmu Pierwszy człowiek.

Przeczytaj, zanim obejrzysz film.

 

Najlepsi Kowboje, którzy polecieli w kosmos Tom Wolfe

Genialny reportaż Toma Wolfe, legendy literatury faktu. Czyta się go jak świetną powieść.

To opowieść o samych początkach załogowych lotów w kosmos. O niezwykłych lotnikach, którzy znaleźli się w legendarnym projekcie Merkury. Wolfe świetnie obrazuje zimnowojenny kosmiczny wyścig i nastroje Amerykanów, które mu towarzyszyły. Jednocześnie próbuje zlokalizować „to coś”, wyjątkową cechę, którą ma każdy lotnik oblatywacz, którą tym samym mieli pierwsi amerykańscy astronauci.

 

Kosmiczne dziewczyny Libby Jackson

To pięknie ilustrowany zbiór 50 biografii wyjątkowych kobiet, które miały wielki wpływ na podbój kosmosu.

Są wśród nich nie tylko astronautki, ale też naukowczynie, podróżniczki, lotniczki, rzemieślniczki i wiele, wiele innych.

 

 

 

Wszystkie książki o kosmosie do 40% tańsze >>

Promocja trwa do 31 października

Promocja na książki o kosmosie w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także