Promocja na książki J.K. Rowling!

Promocja na książki J.K. RowlingPromocja na książki J.K. Rowling to niebywała okazja dla wszystkich miłośników powieści tej właśnie pisarki. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, Rowling 31 lipca świętować będzie swoje urodziny. Dlatego też nasza ekipa postanowiła przygotować z tej okazji niezwykłą promocję. Jesteśmy wręcz pewni, że pomysł spodoba się wszystkim, którzy chcieliby uzupełnić domową biblioteczkę o kolejne książki autorki. To także świetna okazja dla tych, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji zetknąć się z jej twórczością. Takiej promocji nie możecie przegapić! Koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy!

Promocja na książki J.K. Rowling – długie świętowanie

Chociaż impreza urodzinowa trwa zazwyczaj jeden dzień, my postanowiliśmy, że nie będziemy się ograniczać do 24 godzin. Dlatego też nasza promocja rozpocznie się 31 lipca i potrwa aż do 13 sierpnia bieżącego roku. Zgadza się! Totalna impreza, podczas której możecie nabyć wszystkie książki autorki przecenione nawet do 35%.

J.K. Rowling serca Czytelników na całym świecie podbiła dzięki słynnej już serii o Harrym Potterze. Autorka podkreślała już wielokrotnie, że definitywnie zakończyła magiczny cykl. Jednak w ostatnim czasie jej fani nie mieli powodów do narzekań. Na rynku wydawniczym pojawiło się mnóstwo publikacji związanych ze światem Harry’ego Pottera. Ponadto na deski teatru trafiła sztuka Harry Potter i przeklęta dziecko, a Czytelnicy mogą cieszyć się wydanym do niej scenariuszem w postaci lektury. A gdyby to okazało się zbyt mało, również w kinie pojawił się film na podstawie książki pt. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Jak więc widać, zerwanie ze światem małego czarodzieja wcale nie przychodzi autorce tak łatwo. I właściwie nie ma co się dziwić, w końcu nad tym dziełem pracowała wiele lat i włożyła w nie dużo wysiłku i serca.

Ale Rowling to nie tylko magiczne historie dla dzieci. Chcąc spróbować swoich sił w zupełnie innym gatunku, zdecydowała się tworzyć pod pseudonimem. I tak jako Robert Galbraith zaczęła wydawać powieści kryminalne. Jak się okazało, na tym polu również osiągnęła ogromny sukces.

Na koniec przypominamy, że nasza promocja potrwa od 31 lipca do 13 sierpnia bieżącego roku, a książki Rowling zostaną przecenione nawet o 35%!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także