Promocja na audiobooki i eBooki, taniej nawet o 35%!

promocjaW końcu przyszła pora na promocję przygotowaną specjalnie dla fanów elektronicznych książek i audiobooków. Tak, pamiętamy o Was. 🙂 Promocja na audiobooki i eBooki potrwa do 20 sierpnia włącznie. Przeceny sięgną nawet 35%, co w praktyce oznacza tysiące fantastycznych tytułów do czytania i słuchania w rewelacyjnych cenach. Sprawdźcie, jakie tytuły mogą wpaść na Wasze elektroniczne urządzenia. Dodamy tylko, że są wśród nich bestsellery, nowości i najgorętsze tytuły ostatnich tygodni.

Kiedy zajrzycie na tę listę z przecenionymi eBookami, szybko zorientujecie się, że prezentuje się iście bestesellerowo. Wystarczy wymienić, chociażby takie przysmaki jak: eBook Czarna Madonna Remigiusza Mroza, eBook Prokurator Pauliny Świst, eBook Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki Colsona Whiteheada, czy eBook Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris. Jednym słowem same gorące kąski.

Promocja na audiobooki i eBooki – niesamowite kąski

@za zamkniętymieBook Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris to książka – bestseller przez duże „B”. Mamy tutaj z pozoru perfekcyjne małżeństwo, on przystojny i bogaty, ona – piękna i elegancka. Wydaje się, że są synonimem prawdziwej miłości i idealnego małżeństwa. Jednak uważny obserwator, który składa im wizytę, zauważy, że w oknach są kraty, a Grace nigdy nie wychodzi z domu. Czyżby wizerunek idealnej pary był tylko złudzeniem, chmurą dymu, która przykrywa coś bardzo brzydkiego?

kiedy twoja złośćZ kolei poradnik dla rodziców eBook Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko Dany Landis, Kim Paleg, Patricka Fanninga oraz Mathew McKay’a jest bestsellerem w swoim gatunku. Ta książka uświadomi rodzicom, że nie tylko kary wymierzane dzieciom ręką, mogą zadawać ból. Możemy je krzywdzić własną złością, nawet o tym nie wiedząc. Koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Promocja na audiobooki i eBooki, której nie można przegapić 

Mity greckieZ kolei wśród audiobooków największą popularnością cieszy się: Audiobook Mity greckie dla dzieci Grzegorza Kasdepke. Ten niezwykle ciepły i serdeczny autor popularnych książek dla dzieci, tym razem zabiera dzieci prosto do świata greckich bogów i niesamowitych opowieści. Z pewnością ta wiedza przyda się w szkole.

był sobie piesNie można nie wspomnieć także o jednym z największych bestsellerów tego i poprzedniego roku. Oczywiście mowa o tytule Audiobook Był sobie pies Camerona W. Bruce’a. Ta książka jest równie niesamowita, kiedy się ją czyta, jak i wtedy kiedy się jej słucha. Opowiada o jednej z najbardziej wzruszających historii, jakie słyszał świat. O psie, który mimo iż kilkakrotnie przybierał postać innego czworonoga, pozostał już na zawsze wierny jednemu panu.

Sprawdźcie nasze promocyjne listy i koniecznie wybierzcie nowe książki dla siebie. A może niektóre z nich już czytaliście, a teraz chcecie usłyszeć, jak brzmią czytane przez znanych i cenionych lektorów?

Więcej szczegółów i wszystkie przecenione eBooki oraz audiobooki znajdziecie w tym miejscu.

promocja

 

Przeczytaj także