Promocja 3 książki za 33 zł znów startuje!

Nic tak nie cieszy TanioKsiążkowych Ksiażkoholików, jak możliwość dorwania mnóstwa książek w promocyjnych cenach.  😎 Wiemy o tym doskonale. Właśnie startujemy z jedną z Waszych ulubionych promocji. Już dziś możesz dorwać książki po 11 złotych! Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

Promocja 3 książki za 33 zł znów startuje w TaniaKsiazka.pl >>

3 książki za 33 zł. Sprawdź tytuły >>

Nasza ekipa wybrała dla Was mnóstwo ciekawych tytułów i przygotowaliśmy dłuuuuugą listę książek. Wystarczy, że wybierzesz z niej minimum 3 pozycje, a wtedy cena każdej z nich spadnie do… 11 złotych. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapełnij swój koszyk książkami!

Wśród książek objętych akcją 3 za 33 złote znajdziesz pozycje z różnych nurtów i gatunków literackich. Jest tam całkiem pokaźna reprezentacja literatury kobiecej (obyczajowej, romansowej i tej jeszcze bardziej rozgrzewającej). To też kryminały, fantasy – nie tylko dla młodzieży-  i książki dla dzieci oraz literatura piękna i ta z nurtu non-fiction. Na naszej promocyjnej liście nie zabrakło też ciekawych pozycji popularnonaukowych.

Sprawdź wszystkie książki >>

Promocja trwa tylko do 22 stycznia, zatem jeżeli chcesz złapać tanie książki, to koniecznie musisz się pośpieszyć. 😉

Jak zawsze chcę zwrócić Twoją uwagę na kilka pozycji, które znajdziesz na liście książek objętych akcją 3 za 33 zł.

Promocja 3 książki za 33 zł znów startuje w TaniaKsiazka.pl >>To, co zostawiła Ellen Marie Wiseman

Akcja tej powieści ma miejsce na dwóch płaszczyznach czasowych, które się przenikają.

Jedną z nich jest 1995 rok. To właśnie wtedy Isabelle trafia do nowej rodziny zastępczej. 10 lat temu jej matka zabiła ojca i dziewczyna nadal próbuje się odnaleźć po tej tragedii. Nowi rodzice zastępczy pracują w lokalnym muzeum i dziewczyna postanawia im pomóc. To właśnie tam trafia na listy z 1929 roku. Historia, która została w nich opisana, na zawsze zmieni życie bohaterki powieści.

Promocja 3 książki za 33 zł znów startuje w TaniaKsiazka.pl >>Oświadczyny Perry Tasmin

To piękne love story, dzięki któremu przeniesiesz się z powojennego Londynu do współczesnego Manhattanu.

W 1958 roku rodzice Georgii chcą, żeby wzięła udział w tradycyjnym balu debiutantek. Dziewczyna nie chce dla siebie przyszłości ograniczonej do roli żony dobrze sytuowanego męża. Marzy o tym, żeby zostać pisarką. Jednak tragedia, do której dochodzi, przyczynia się do tego, że jej los zostaje przypieczętowany.

W 2012 roku Amy po kolejnym zawodzie miłosnym podejmuje nietypową pracę. Ma być towarzyszką intrygującej starszej pani. To z nią wyrusza do Nowego Jorku. Jeszcze nie wie, jak tajemnicza historia stanie się jej udziałem.

Przypominam, że książki po 11 złotych możesz złapać tylko do 22 stycznia.

Udanych zakupów!

Promocja 3 książki za 33 zł znów startuje w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także