Promocja 2 za 22 zł – we dwoje zawsze raźniej!

Promocja 2 za 22zł – we dwoje zawsze raźniej! Sprawdź naszą promocję >>Promocja 2 za 22 zł to coś co ucieszy Was podwójnie! Kiedy jedna książka się kończy, szybko trzeba sięgnąć po następną. W takiej sytuacji lecimy na ratunek i ruszamy z nową promocją pełną parą! Wystarczy, że wybierzecie 2 książki z naszej specjalnej listy, a zapłacicie za nie tylko 22 zł, niezależnie od ich początkowej wartości. Promocja potrwa tylko do 29.08, a liczba egzemplarzy jest ograniczona, więc nie ma na co czekać!

Do czytania trzeba dwojga – promocja 2 za 22 zł

Jak mawiają mądre głowy: zima się zbliża. Dlatego przydałoby się jakoś ogrzać. Może wtulić się w ramiona ukochanej osoby? Zanurzyć twarz w sierści ukochanego czworonoga? Albo wziąć w objęcia zupełnie nową książkę i zachłysnąć się jej zapachem oraz opowieścią. 😉 W parze zawsze raźniej, więc wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy specjalną listę książek. Wystarczy, że wybierzecie dwie dowolne pozycje, a zapłacicie za nie 11 zł za sztukę! Z miłości do książek jesteśmy w stanie zrobić wiele. 😉

Mając do wyboru jedno ciastko lub dwa ciastka, co wybierzecie? Oczywiście, że to drugie! To teraz zamieńcie ciastko na książkę i też będzie super, a dodatkowo przeczytane historie nie odkładają się w „boczkach”, ale w pięknych wspomnieniach! Pamiętajcie, że kto czyta ten dwa razy żyje. Czyż nie o tym marzyło wielu alchemików poszukując przepisu na długowieczność? Teraz macie to na wyciągnięcie komputera i to w niższej cenie! Kto by pomyślał, że poszukiwany przez stulecia „kamień filozoficzny” spokojnie spoczywa w naszej biblioteczce? 😉

Ponad 200 książek w niższej cenie!

Aby ułatwić Wam wybór, wyodrębniliśmy ponad 200 książek, przeceniając je, aż tak nisko! 22 zł za 2 książki – aż żal nie skorzystać. 😉 Wśród nich znajdziecie niezwykłe wzruszające historie, przydatne poradniki, smakowite przepisy i wiele, wiele innych! Znacie to uczucie ogarniającej pustki po skończonej książce? Czy to już naprawdę koniec? Oczywiście, że nie! Nie skazujcie się więcej na katusze czytelniczego kaca i skorzystajcie z naszej promocji 2 za 22 zł. Skończycie jedną książkę i od razu sięgacie po kolejną! A potem znowu i znowu, i znowu… Od takiej okazji dosłownie dwoi nam się w oczach!

Pamiętajcie, że liczba egzemplarzy jest ograniczona, a promocja trwa tylko do 29 sierpnia do 23:59. Kto pierwszy, ten więcej czyta!

Pełna lista książek znajduje się TUTAJ

Promocja 2 za 22zł – we dwoje zawsze raźniej! Sprawdź naszą promocję >>

Przeczytaj także