Projektant – gorąca zapowiedź plus fragment książki!

Projektant - kup na TaniaKsiazka.plProjektant to książka, która na polskim rynku będzie dostępna już od 28 września 2018 roku. Jej autorem jest Marius Gabriel, brytyjski pisarz, który ma już na koncie ponad 30 nowel, kilka książek dla dzieci oraz dwie powieści historyczne. Jego książki oczarowały międzynarodową publiczność i szturmem podbijają szczyty najważniejszych, bestsellerowych list. Tym samym z ogromną radością informujemy, iż teraz także czytelniczki w Polsce będą miały okazję zapoznać się z tym niekwestionowanym mistrzem romansów. A ponieważ za oknami na dobre pojawiła się już jesień, dobrze mieć w domowej biblioteczce zapas nowych powieści. Jeśli zatem jesteście wielbicielkami romansów i literatury kobiecej i powieści historycznych, koniecznie sprawdźcie prezentowany dziś tytuł.

Projektant – olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża

Główną bohaterką powieści jest Copper Reilly, świeżo upieczona mężatka. Kobieta przybywa do Paryża tuż po wyzwoleniu miasta w 1944 roku. Z tego powodu paryżanie świętują oczywiście odzyskanie wolności. Natomiast bohaterka czuje, że utknęła w nieszczęśliwym związku. Choć wydawać by się mogło, że jest już nieco za późno na takie rozważania, bo przecież na jej serdecznym placu widnieje obrączka.

Wkrótce jej mąż dopuszcza się kolejnej zdrady, a Copper w związku z tym żąda separacji. Los jednak ma w zanadrzu coś, co przywróci bohaterce wiarę w mężczyzn. Już niebawem kobieta poznaje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody, w średnim wieku. To jednak nie koniec zaskoczeń i miłych niespodzianek. Okazuje się, że Riley przypadkowo poznaje Christiana Diora. Bojaźliwa natura mężczyzny i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów, jakie tworzy.

Copper nie ma wątpliwości, że Dior to geniusz. Właśnie dlatego próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Jednak bardzo szybko przekona się, że cena za spełnianie marzeń jest wysoka.

Przypominamy, że książka będzie dostępna od 28 września bieżącego roku. Powieść Projektant i jej fragment znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także