Projekt Supertata – nasz patronat!

Projekt Supertata - kup na TaniaKsiazka.plProjekt Supertata. Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu to książka, którą szczególnie polecamy wszystkim panom. Jeśli spodziewacie się potomka lub jesteście już szczęśliwymi rodzicami uroczego malucha, koniecznie zerknijcie na ten poradnik. Na polskim rynku będzie on dostępny w sprzedaży od 6 grudnia 2019 roku. I jest nam szczególnie miło wam go polecić, ponieważ TaniaKsiązka.pl objęła nad tą pozycją patronat. Tym samym nie mamy żadnych wątpliwości, że jest to książka warta uwagi. W końcu nie bez powodu cieszy się zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Projekt Supertata – przeczytajcie i zastosujcie, efekt gwarantowany!

Projekt Supertata. Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu to jeden z tych poradników, który każdy rodzic powinien mieć na swojej półce. Poza tym nie tylko powinien go mieć, ale przede wszystkim powinien wykorzystać rady w nim zawarte. Ponieważ są skuteczne i naprawdę działają.

Autor książki, Gregory W. Slayton, nie owija w bawełnę, kiedy mówi o ojcostwie. W związku z tym daje jasno do zrozumienia, że od tego, jak wykonujemy to zadanie, zależy nie tylko przyszłość naszych dzieci i naszych rodzin. Ma to również wpływ na przyszłość całej cywilizacji. W związku z tym prezentowany dziś poradnik jest niezwykle inspirujący. Poza tym to bardzo praktyczny przewodnik, który pokaże wam, jak dla dobra Waszej rodziny i Was samych stać się najlepszym tatą, jakim możecie być.

Projekt Supertata. Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu to książka oparta na doświadczeniu i wiedzy autora, który sam jest szczęśliwym ojcem czwórki dzieci. Choć Slayton wychowywał się bez ojca, w późniejszym okresie podróżował po całym świecie, zajmując się obserwacją ojców i ojcostwa na pięciu kontynentach. W związku z tym prezentowany dziś poradnik to owoc jego pracy i obserwacji.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka na polskim rynku będzie dostępna od 6 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten poradnik każdemu ojcu, który chce świadomie uczestniczyć w rozwoju własnego dziecka.

Przeczytaj także