Profesor Feelgood – kolejny tom serii Master of Love!

Profesor Feelgood - kup na TaniaKsiazka.plProfesor Feelgood to już drugi tom gorącej serii pt. Master of Love. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki cyklu. Poza tym prezentowana dziś pozycja przypadnie do gustu także każdej czytelniczce, która interesuje się romansami współczesnymi. Książka, o której mowa, jest już w sprzedaży na polskim rynku. Jeśli zatem wciąż poszukujecie idealnego pomysłu na prezent, koniecznie zwróćcie uwagę na ten cykl. Ponieważ z pewnością zadowoli on nawet najbardziej wymagające odbiorczynie!

Profesor Feelgood – kilka słów o fabule

Asha Tate to ambitna redaktorka, która jest też niepoprawną romantyczką. W związku z tym wierzy w wielką i nieskończoną miłość. Jasne, seks jest w porządku, ale Asha nigdy nie była kimś, dla kogo liczy się tylko sfera fizyczna. Los jednak sprawił, że musiała zrewidować te poglądy. Ponieważ na Instagramie bohaterka odnajduje gorący profil kogoś, kto określa siebie mianem Profesor Feelgood. I po raz pierwszy kobieta czuje coś, co można określić tylko jednym mianem – żądza. Szybko jednak okazuje się, że przystojna aparycja i kuszące ciało to nie jedyne zalety mężczyzny. Pisze on wiersze o utraconej miłości. A one cóż… przemawiają do jej romantycznej duszy.

Wydawnictwo, w którym pracuje Asha, ma ogromne finansowe kłopoty. W związku z tym desperacko potrzebuje bestsellera, który pomógłby odbić się im od dna. A bohaterka wie, że miliony lojalnych obserwatorów profilu, które potencjalnie kupiłyby książkę profesora, mogłyby uratować jej szefa. Finalnie udaje się jej podpisać umowę na książkę, ale dziewczyna bardzo szybko zaczyna tego żałować. Ponieważ w prawdziwym życiu mężczyzna jest zupełnie inny niż osoba, którą wykreował na profilu. Tak naprawdę to arogancki i niezwykle irytujący człowiek, który w kilka sekund potrafi doprowadzić Ashę do szału.  Jej wymarzony projekt szybko zamienia się w prawdziwy koszmar.

Przypominamy, że książka pt. Profesor Feelgood jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część serii pt. Master of Love. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także