Prezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego

Prezes i Spółki - kup na TaniaKsiazka.plPrezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego to książka, która zainteresuje każdego miłośnika literatury faktu i reportaży, związanych z polską polityką. Poza tym, jeśli nietypowe biografie to także pozycje, które lubicie, trafiliście idealnie. Prezentowana dziś książka będzie dostępna w sprzedaży od 30 czerwca 2020 roku i zdradzi kulisy tego, jak Jarosław Kaczyński zbudował swoje polityczne imperium.

Prezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego – kilka słów o tym, co w środku

Jesteście ciekawi, co przez dekady działo się na zapleczu partii Jarosława Kaczyńskiego? Autorki książki zdradzą wam sporo szczegółów na ten temat. To opowieść o podwójnych standardach nie tylko w biznesie, ale i polityce. Zdradzają, jak zwalczać układ, a z zaufanymi ludźmi tworzyć sieć spółek i fundacji. Jakie kroki należy podjąć, by tępić komunistów, ale robić z nimi intratne interesy. Tropić szemranych biznesmenów i brać od nich pieniądze. Domagać się wolnej prasy, ale wykorzystać jej łamy do partyjnej propagandy. To oczywiście nie wszystko.

W książce autorki obnażają także kulisy bycia skromnym, przy jednoczesnym pełnieniu ważnej funkcji w instytucji wartej grube miliony. Jak to jest nieść na sztandarze przejrzystość, a za zamkniętymi drzwiami negocjować biznes za miliard złotych? I w końcu brzydzić się obcym kapitałem, ale po niego sięgać.

Na dokładkę należy tu dodać sos z politycznych prześladowań, z którymi przez lata miało się zmagać środowisko Jarosława Kaczyńskiego. W tej wersji mityczny układ III RP, któremu rzucił rękawicę, posłał na niego prokuratury i sądy. Czytelnicy znajdą tu opis drogi, jaką przeszedł Jarosław Kaczyński. Od dnia, gdy w biurze Porozumienia Centrum przestały działać telefony, bo nie było na rachunki, po budowę drapacza chmur w centrum Warszawy.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Prezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego będzie dostępna w sprzedaży już od 30 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu wielbicielowi literatury faktu i polskich reportaży. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także