Prezenty na walentynki

Nastał luty i serca zabiły mocniej. Przed nami święto uwielbiane przez zakochanych. 14 lutego zbliża się do nas, szybując na strzale amora, zostało zatem mało czasu na wybór podarunku dla drugiej połówki. TaniaKsiazka.pl jak zwykle wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom! Mamy dla Was świetne pomysły na prezenty na walentynki, z pomocą których wyznacie miłość. Złapiecie je w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. 
Prezenty na walentynki na TaniaKsiazka.pl >>

Prezenty na walentynki

Jeśli jeszcze nie macie upominków, którymi chcecie obdarować swoje sympatie, koniecznie zajrzyjcie do naszej księgarni TaniaKsiazka.pl, gdzie przygotowaliśmy przestrzeń pełną walentynkowych inspiracji. Spokojnie, nie umieściliśmy tam tylko romansów. Wiemy doskonale, że niektórzy są szczęśliwi, gdy po rozdarciu czerwonego papieru ich oczom ukazuje się krwawy horror ;). Pomyśleliśmy o wszystkich!

Produkty gotowe, by trafić do zakochanych, podzieliliśmy na kategorie. Dlatego w łatwy sposób w morzu naszych propozycji odnajdziecie prezent idealny – synonim słów „bardzo cię kocham”. 

Znajdziecie u nas:

Book Lovers, Emily Henry. Najgorętszy romans sezonu!

Prezenty na walentynki. Book Lovers na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli nie macie sprecyzowanego pomysłu na prezent na walentynki, proponujemy Wam najgorętszy romans tego sezonu! Autorka bestsellerowych książek Beach read i Ludzie, których spotykamy na wakacjach wraca z powieścią idealną na święto miłości. Book Lovers Emily Henry to urocza i przezabawna historia, która na pewno poruszy serca wszystkich miłośników i miłośniczek książek.

Główna bohaterka, Nora Stephens, jest bezwzględną agentką literacką, która całe życie poświęca swojej pracy, czyli książkom. Przez to nie ma czasu i energii na poważny związek. Zwłaszcza że przyzwyczaiła się do samotności. I zdecydowanie bardziej woli książki niż ludzi.  

Sympatią nie darzy również Charliego Lastra (z resztą z wzajemnością) – redaktora naczelnego oraz największego ponuraka, jakiego kiedykolwiek poznała. Parę lat wcześniej Charlie odrzucił jedną z książek, którą Nora chciała mu sprzedać. Od tamtej pory ich stosunki są dość chłodne.

W pewnym momencie zapracowana Nora od losu otrzymuje szansę na odpoczynek. Jej ukochana młodsza siostra Libby zaszła w trzecią ciążę i bardzo potrzebuje pomocy. Dziewczyna opuszcza zatem swoje nowojorskie biuro i jedzie na wakacje do Sunshine Falls w Północnej Karolinie. Nareszcie się wyluzuje i odpuści kontrolę nad wszystkim. Zapowiada się wspaniały wyjazd. Niespodziewanie w tej okolicy pojawia się jednak Charlie… Czy jego obecność zamiesza w życiu Nory?

Book Lovers Emily Henry możecie zamówić pod tym linkiem.

 >> W tym miejscu złapiecie najlepsze prezenty na walentynki <<

❤️ Życzymy pięknego święta zakochanych! ❤️

 

Przeczytaj także