Prezenty na Dzień Babci i Dziadka – sprawdź nasze propozycje

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich babć i dziadków. To świetna okazja do tego, żeby im pokazać, jak wiele dla nas znaczą. Możemy to zrobić dzięki upominkom od serca.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka >>

Czy masz już prezenty na Dzień Babci i Dziadka? Właśnie nadszedł czas, w którym należy pomyśleć o upominkach. Nie martw się, jeżeli nie masz pomysłu na prezent. Właśnie stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz garść inspiracji. Jesteśmy pewni, że najlepszym prezentem dla dziadków będą dobrze dobrane książki. Przyjrzeliśmy się nowościom i bestsellerom i wybraliśmy książki, których lektura z pewnością ucieszy niejedną babcię i niejednego dziadka.

Dobrze wiemy o tym, że ilu dziadków, tyle czytelniczych upodobań. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie listę naprawdę różnorodnych książek. To reportaże i powieści nagradzanych autorów – dla wymagających czytelników; kryminały, powieści historyczne i obyczajowe – dla tych, którzy uwielbiają czytać przede wszystkim dla rozrywki; a nawet poradniki – dla tych praktycznych.

Co więcej, wśród upominków wybranych z myślą o babci i dziadku mamy nie tylko książki, ale też aromatyczne kawy i herbaty, i… z resztą, zajrzyj i sprawdź!

Wybierz prezent dla babci, dla dziadka >>

Przy wybieraniu książkowego prezentu, zwróć uwagę na te tytuły:

Książka Donalda Tuska - kup na TaniaKsiazka.plSzczerze Donald Tusk

5 lat na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej… Donald Tusk szczerze opowiada czytelnikom o kulisach europejskiej polityki. To jego spojrzenie na stan i problemy, z jakimi aktualnie boryka się wspólnota. To spojrzenie na głównych światowych polityków, przywódców mocarstw. Dla czytelników to okazja, żeby zerknąć na świat wielkiej polityki od kulis.

 

IrlandczykIrlandczyk - kup na TaniaKsiazka.pl Charles Brandt

Podstawa do napisania tej powieści były rozmowy, jakie przez lata Brandt przeprowadzał z Frankiem Sheeranem, który przez lata zabijał na zlecenie włoskiej mafii. Autor przybliża czytelnikom bezwzględne zasady działania organizacji mafijnych oraz powiązania świata przestępczego z osobami na wysokim szczeblu władzy. Życie Irlandczyka zaczynami śledzić od lat 40. ubiegłego wieku.

 

Zioła, które lecząZioła, które leczą - sprawdź na TaniaKsiazka.pl Steven Horne Thomas Easley

Ta książka to nie tylko poradnik, ale także źródło merytorycznej wiedzy o leczniczych właściwościach roślin. To potężna dawka informacji podanych w bardzo przystępny sposób. Dodatkowo z książki można dowiedzieć się, jak przygotować ziołowe wyciągi, olejki i susze.

 

Więcej naszych propozycji prezentów na Dzień Babci i Dziadka znajdziesz w tym miejscu.

Przeczytaj także