Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2018

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2017! Sprawdź >>Zima może nadciągać, ale jej mrozy nam niestraszne. Na horyzoncie widać już jedne z najcieplejszych świąt w roku. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka! Babcia i dziadek to osoby, które zajmują szczególne miejsce w naszym sercu, dlatego podarunki dla nich też powinny być od serca. 😉 Przygotowaliśmy specjalną listę upominków – prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2018. Sprawdźcie nasze propozycje i wybierzcie coś, co babci i dziadkowi sprawi ogromną radość. 🙂

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2018

W styczniu wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie mają, co świętować. W ręce pań składamy podarunki i życzenia 21 stycznia, natomiast panowie dostępują tego zaszczytu jeden dzień później. Chociaż te dwa dni powinny być wypełnione wyłącznie szczęściem i uśmiechem, to w obliczu wyboru odpowiedniego prezentu, niejeden uśmiech może zblednąć. Wiele osób ma spory problem z zakupem właściwego podarunku dla babci i dziadka, który należycie odda nasze uczucia do bliskich. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich poszukujących i stworzyliśmy prezentowe inspiracje na Dzień Babci i Dziadka!

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka! Sprawdź >>

Jeżeli szukasz idealnego prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka, to u nas z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 🙂 Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji prezentowych, które na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom.

Prezenty na Dzień Babci 2018

Prezenty na Dzień Dziadka 2018

Oczywiście to tylko, niektóre z naszych propozycji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz o wiele więcej podarunków idealnych na prezent dla babci i dziadka. Oprócz książek znajdziesz w naszej ofercie, między innymi: torby ekologiczne, kubki oraz audiobooki! Zerknij na naszą listę prezentową TUTAJ.

Skąd wziął się Dzień Babci i Dziadka?

Zastanawialiście się kiedyś, skąd pochodzi święto Dnia Babci i Dziadka? O dziwo, pomysł utworzenia święta w Polsce pojawił się w tygodniku „Kobieta i Życie” w 1964 roku, a jego głównym pomysłodawcą był Kazimierz Flieger. Rok później święto zaczął popularyzować „Express Poznański”. W 1966 roku „Express Wieczorny” ogłosił 21 stycznia „Dniem Babci”.

Wszyscy dziadkowie ze świętowaniem musieli trochę poczekać. Tradycja obchodzenia Dnia Dziadka powstała później, bo w latach osiemdziesiątych XX wieku. Święto zostało przeniesione do Polski prawdopodobnie z Ameryki.

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka?

Babcia i Dziadek odgrywają istotną rolę w życiu wnucząt, bo dbają o ciepło rodzinne, przekazują nam swoje doświadczenie i kawałek historii, której byli świadkiem. Warto im za to podziękować i podarować im coś specjalnego. Jeżeli nie wybraliście jeszcze odpowiedniego upominku, to zajrzyjcie do naszej obszernej listy prezentowych propozycji, a na pewno znajdziecie tam coś odpowiedniego dla Waszych bliskich. Zobaczcie nasze sprawdzone prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2018!

Pełna lista propozycji prezentowych
znajduje się TUTAJ
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2017! Sprawdź >>

Przeczytaj także