Prezent – nowość od Sebastiana Fitzeka!

Prezent - zobacz na TaniaKsiazka.plPrezent to najnowsza książka Sebastiana Fitzeka, niemieckiego pisarza, która jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości autora. Poza tym jednak to również świetna wiadomość dla każdego, kto interesuje się literaturą kryminalną, sensacyjną, a przede wszystkim thrillerami. Ponieważ Sebastiana Fitzek jest autorem bestsellerowych thrillerów psychologicznych, które potrafią trzymać w napięciu aż do ostatniej strony. Również i tym razem nie zawodzi swoich fanów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarz, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Prezent – zwyczajny bohater w nadzwyczajnych okolicznościach

Główny bohater, Milan Berg, stoi na światłach, kiedy obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Czy to wołanie o pomoc? Czy zwykła, dziecięca zabawa? Mężczyzna ma ogromny problem, ponieważ nie może odczytać kartki. Wszystko, dlatego że nie potrafi czytać. Nie zwleka jednak ani chwili i rzuca się w pościg rowerem. Jednak z samochodu wysiada normalna rodzina.

Jednak gdzieś w środku nie opuszcza go poczucie, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. I wie, że musi ją odszukać. Czy jednak da się wytropić zagrożenie, kiedy nie umie się czytać i pisać?

Wkrótce też bohater otrzymuje zaskakujący prezent i następny oraz kolejny… Pojawiają się również ofiary. W związku z tym Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że czasami prawda jest tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

Prezentowaną dziś książkę pt. Prezent niemieckiego pisarza, Sebastiana Fitzeka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją przede wszystkim każdemu, kto interesuje się thrillerami. Gwarantujemy, że najnowsza książka bestsellerowego pisarza wciągnie was do reszty. Tu od początku do końca nic nie jest pewne. A napięcie rośnie z każdym kolejnym rozdziałem. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także