Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

17 sierpnia w polskich kinach odbędzie się premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś? To produkcja inspirowana historią przyjaźni Krzysia i Kubusia Puchatka. Tych uroczych bohaterów znamy z książek i filmów animowanych, które towarzyszyły naszemu dzieciństwu. Teraz będziemy mieć okazję, żeby wrócić do tej opowieści i poznać ją z zupełnie innej strony.

Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś? Seria Kubuś Puchatek w TaniaKsiazka.pl >>

Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

W filmie Krzysiu, gdzie jesteś, który już niedługo będziemy mogli obejrzeć, Krzyś jest dorosły. Jego przyjaciele: Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek wyruszają do Londynu, żeby przypomnieć mu magię dzieciństwa. Już sam zwiastun wzrusza i daje dużą nadzieję na to, że historia opowiedziana w filmie będzie niezwykła – zarówno zabawna, jak i mądra. W rolę dorosłego Krzysia wciela się znakomity Ewan McGregor.

Kubuś Puchatek – magia dziecięcej wyobraźni

źródło: Wikipedia

Czy wiecie, że książkę Kubuś Puchatek wydano po raz pierwszy 14 października 1926 roku? Pierwowzorem postaci Krzysia był syn autora, A.A. Milne’a – Christopher. Postaci zwierzaków też były zainspirowane zabawkami chłopca. Ciekawe jest to, że oryginalne imię Kubusia Puchatka, Winnie-the-Pooh, pochodzi od niedźwiedzicy Winnipeg, którą czteroletni syn autora zobaczył w londyńskim zoo.

Z okazji premiery filmu polecamy Wam całą serię produktów z tym sympatycznych bohaterem. Podobnie jak dorosły Krzyś, też możecie na nowo odkryć magię dzieciństwa, wracając do historii niezwykłej przyjaźni. Możecie zrobić prezent sobie lub swojemu dziecku.

W serii Kubuś Puchatek znajdziecie: książki, zabawki, puzzle, audiobooki i wiele innych produktów, których bohaterami są mieszkańcy Stumilowego Lasu.

Seria Kubuś Puchatek tutaj >>

Ja Wam polecam moją ukochaną książkę z dzieciństwa:

Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś? Seria Kubuś Puchatek w TaniaKsiazka.pl >>Chatka Puchatka Alan Alexanders Milne (przekład Irena Tuwim)

To wzruszająca książka o przygodach Krzysia i jego przyjaciół, mieszkańców Stumilowego Lasu, którzy bawią Czytelników swoją naiwnością i zaskakują filozoficznym podejściem do życia. Ja na pewno do niej wrócę.

 

Wszystkie produkty z serii Kubuś Puchatek znajdziecie w tym miejscu.

 

Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś? Seria Kubuś Puchatek w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także