Premiera 5 tomu z serii Millennium – rabat na kryminały, thrillery, sensacje do 35%

Premiera 5 tomu z serii Millennium i rabat na kryminały, thrillery, sensacje do 35% Zobacz koniecznie >>Podobno zbrodnia doskonała nie istnieje. Są tylko niewykryte sprawy. Jeśli to prawda to tylko kwestia czasu, aż ktoś odkryje, co zrobiliśmy z cenami książek sensacyjnych, thrillerów i kryminałów. Mało z nich nie zostało, bo niektóre ceny pocięliśmy nawet do 35%! W takim stanie pozostaną przynajmniej do 29 sierpnia. Może nie jest to zbrodnia doskonała, ale promocja już na pewno. 🙂

Kryminały, thrillery, sensacje – książki tańsze do 35%

Co nas skłoniło do tak niecnego czynu? No cóż, te ceny wisiały nam kasę od dawna, więc trzeba było zrobić z tym porządek. A poza tym chcieliśmy porządnie przywitać nowego gościa – to 5 tom z serii Millennium, czyli Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza. Pojawi się u nas już 7 września, więc należało zrobić to z hukiem. Echo naszej 35% obniżki będzie się niosło do 29 sierpnia i wpadnie w ucho wszystkim miłośnikom książek z dreszczykiem.

W naszym przecenionym dziale kryminalnym każdy fan skomplikowanych spraw i nierozwiązanych zagadek znajdzie coś dla siebie. Mamy zarówno pozycje, gdzie trup ściele się gęsto jak i takie, gdzie nikt nie potrafi odnaleźć ofiary, która zapadła w wieczny sen. Niezależnie od tego, co wybierzecie i jak sobie pościelicie, to i tak łatwo oka nie zmrużycie, póki ostatnia zagadka nie zostanie rozwikłana.

Premiera 5 tomu z serii MillenniumMężczyzna, który gonił swój cień

Z pewnością wiele wieczorów pełnych wrażeń spędzicie z nowym tomem z serii MillenniumMężczyzna, który gonił swój cień. David Lagercrantz napisał przykuwającą uwagę opowieść o nadużyciach władzy, kwestii honoru oraz cieniach z dzieciństwa prześladujących główną bohaterkę Lisbeth Salander. Odbywa ona karę w więzieniu dla kobiet Flodberga, starając się nie wchodzić nikomu w drogę. Jednak w takich sytuacjach kierunkowskaz życia często prowadzi w ślepą uliczkę, przez co pewnego dnia Lisbeth musi zmierzyć się z przywódczynią jednego z więziennych gangów. Do tego pojawia się możliwość odkrycia kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Hakerka prosi o pomoc Mikaela Blomkvista i wspólnie rozpoczynają śledztwo, które doprowadza ich do bogatego maklera giełdowego. Jeśli chcecie poznać tajemnice badań genetycznych i ataków hakerskich służących do prowadzenia wojny oraz dowiedzieć się, co oznacza słynny tatuaż ze smokiem to ta książka jest specjalnie dla Was!

Bestsellerowa seria Millennium w niższej cenie!

Millennium to kultowe powieści kryminalne, które swoją rozbudowaną fabułą i fascynującymi postaciami nie pozwalają się oderwać do samego końca. Ta kryminalna seria potrafi budować napięcie i bez wytchnienia podtrzymywać uwagę Czytelnika. Jedyna w swoim rodzaju historia wciągnęła miliony osób na całym świecie. Na pewno warto do nich dołączyć!

Stieg Larsson w swojej trylogii stworzył pasjonującą historię dwójki bohaterów – Lisbeth Salander i Mikaela Blomkvista, których losy splatają mroczne śledztwa. Tworzą niezwykły zespół, którego poczynania śledzimy z zapartym tchem. Otrzymujemy mieszankę intrygi, niefortunnych zbiegów okoliczności, mrocznej przeszłości i tajemnic rządowych, którą wypijamy jednym haustem. Dodatkowo saga została napisana tak, że znajomość pierwszej części nie jest wymagana do zrozumienia akcji w kolejnych tomach, więc możemy dawkować sobie emocje według własnego uznania. 🙂

Na szczęście dla Czytelników, saga Millennium nie została przerwana po śmierci Stiega Larssona, ponieważ jego spadkobiercy wyrazili zgodę na opisanie dalszych przygód Lisbeth Salander i Mikaela Blomkvista przez innego pisarza – Davida Lagercrantza. Dzięki temu powstały kolejne dwie części – tom 4. Co nas nie zabije i premierowy tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień. Te niesamowicie ekscytujące historie opowiedziane w całej serii Millennium są zdecydowanie warte przeczytania. Weźcie udział w tej przygodzie i sprawdźcie tą bestsellerową serię TUTAJ.

Kryminały, thrillery, sensacje – co warto przeczytać 2017

Koniecznie przejrzyjcie naszą obszerną listę kryminałów i nie obawiajcie się zostawić na nich swoich odcisków palców. Najgłośniejsze powieści sensacyjne oraz thrillery z ostatnich lat zapewnią Wam solidną porcję wrażeń. Wybierzcie swoją ulubioną pozycję, której świat pochłonie Was bez reszty, aż znikniecie bez śladu! To dopiero będzie zagadka 😉

Pamiętajcie też o naszej świetnej promocji – wszystkie kryminały, thrillery i książki sensacyjne są przecenione nawet do 35%. Co prawda obdukcji nie było, ale gołym okiem widać, że dowody są niezbite – taka okazja może się długo nie powtórzyć! A gdzie są te niesamowite książki? Hm… przed chwilą tu jeszcze były. O, chyba mamy właściwy trop!

Pełną listę znajdziecie TUTAJ

Promocja trwa tylko do 29 sierpnia. Rozpocznij swoje śledztwo!

Premiera 5 tomu z serii Millennium i rabat na kryminały, thrillery, sensacje do 35%. Koniecznie sprawdź >>

Przeczytaj także