Prawo mafii – antologia dla fanek niegrzecznych książek

Jeśli w Twojej biblioteczce na honorowym miejscu znajdują się książki takich pisarek, jak Anna Wolf, Alicja Sinicka, Meg Adams czy Kinga Litkowiec, to dobrze, że tu jesteś. Ponieważ właśnie teraz poznasz cel swoich kolejnych zakupów w księgarni – Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna. Zbiór opowiadań niegrzecznych autorek zabierze Cię w Twój ulubiony świat wypełniony grą zmysłów i gorącymi uczuciami. Tym razem jednak tłem namiętności będzie mafijny półświatek, którym rządzą brutalne reguły i wielkie pieniądze.

Prawo Mafii Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Prawo mafii

Popularne polskie autorki, tj. Aniela Wilk, K. N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Alicja Sinicka, E. Raj, Meg Adams, J. G. Latte, J. B. Grajda, Anna Wolf, Kinga Litkowiec i Ana Rose tworzą grupę literacką Euforia. Tym razem postanowiły połączyć siły i specjalnie dla wszystkich fanek historii z pieprzykiem napisały wyjątkową książkę – Prawo mafii, czyli pierwszą polską antologię mafijną (pod red. K.N Haner). Nadal będzie gorąco i pikantnie, jak to u nich zwykle bywa. Teraz będzie też wyjątkowo niebezpiecznie. Bowiem każda z pisarek zabierze Cię do bezwzględnego, ale fascynującego świata śmiertelnie groźnych mężczyzn i zabójczo pięknych kobiet. Zapnij pasy i przygotuj butelkę zimnej wody, bo czeka Cię ostra jazda, od której na pewno zaschnie Ci w ustach.

Akcja każdej z jedenastu historii rozgrywa się w mrocznym środowisku działającym poza granicami prawa. Przygotuj się na opowieści nasycone mafijnymi rozgrywkami, brutalnymi i bezdusznymi przestępcami, niewyobrażalnie wielkimi pieniądzmi, dalekosiężną władzą, odwróconym kodeksem moralnym, żądzą zemsty, i przy tym wszystkim gorącą, nienasyconą miłość. Zanim zaczniesz czytać, nałóż elegancką, wieczorową sukienkę z rozporkiem, ponieważ będą Ci towarzyszyć dobrze zbudowani mężczyźni w perfekcyjnie skrojonych garniturach, koszulach bez krawatów i z kilkudniowym zarostem na twarzy. Między literami na pewno dojrzysz ich władcze spojrzenie, od których zmiękną Ci kolana. Rozkosznie niepokojące dreszcze będą Tobą wstrząsać aż do ostatniej strony.

Antologia ta rozpala zmysły, rozbudza pragnienia i otwiera drzwi do odważnych fantazji. Jeśli właśnie tego oczekujesz do literatury kobiecej, koniecznie sięgnij po książkę Prawo zemsty, która czeka na Ciebie w tym miejscu.

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także