Prawdziwe kolory – obyczajowa nowość

Prawdziwe kolory - kup na TaniaKsiazka.plPrawdziwe kolory to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury obyczajowej i książek skierowanych przede wszystkim do kobiet. W związku z tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii, trafiłyście idealnie. Książka Kristin Hannah, autorki bestsellerowego Słowika, będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 3 czerwca 2020 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Prawdziwe kolory – kilka słów o fabule książki

Siostry Grey zawsze były sobie bliskie. Jednak po śmierci matki zjednoczyły się jeszcze bardziej, stając się najlepszymi przyjaciółkami. Ich surowy ojciec, pełen pretensji i wiecznej dezaprobaty, dba raczej o swoją reputację niż o własne dzieci. Ponieważ dla Henry`ego Greya pozory są wszystkim. Tym samym przez długie lata żąda od córek, by te zważały na jego pozycję społeczną.

Ponadto najstarsza z sióstr, Winona, najbardziej pragnie ojcowskiej aprobaty. Jednak mająca nadwagę i zatopiona w książkach, nigdy nieczująca się dobrze na rozległym końskim ranczu, należącym do jej rodziny od trzech pokoleń, ma świadomość, że nie posiada zalet, które byłyby cenne w oczach jej ojca. Już wkrótce osiąga status najlepszego prawnika w mieście. I postanawia udowodnić ojcu swoją wartość.

Tymczasem średnia z sióstr, Aurora, to prawdziwy rodzinny rozjemca. To za jej sprawą wszystkie spory w rodzinie kończą się pojednaniem. Ponadto zawsze stara się uszczęśliwić wszystkich dookoła, nawet kiedy sama skrywa bolesny sekret. Natomiast Vivi Ann, najmłodsza, przejęła rolę rodzinnej gwiazdy. Uwielbiana przez wszystkich i olśniewająco piękna. To marzycielka o sercu otwartym jak rozpościerający się przed jej domem ocean. Tym samym wszystko przychodzi jej z łatwością. Do momentu, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy.

Przypominamy, że książka pt. Prawdziwe kolory będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Ponadto, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Kristin Hannah, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się same o jej fenomenie!

Przeczytaj także