Prawda i kłamstwa – thriller psychologiczny

Prawda i kłamstwa - kup na TaniaKsiazka.plPrawda i kłamstwa to fascynujący thriller psychologiczny, który zainteresuje wszystkich miłośników gatunku. Książka Caroline Mitchell jest już dostępna na polskim rynku. Warto tutaj również wspomnieć, że ta pozycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Tym samym w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem poszukujecie mrocznej i pełnej napięcia historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej książce!

Prawda i kłamstwa – kilka słów o fabule

Główn bohaterka, Amy, pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca, szanowanego policjanta. Jednak pewnego dnia kobieta otrzymuje niespodziewany list. Jego autorką jest siedząca w celi więziennej Lillian Grimes, która wraz z mężem ma na koncie liczne zabójstwa. Bohaterka znajdzie w nim rewelacje, które na zawsze odmienią jej życie. Ponieważ okazuje się, że Lillian Grimes jest nie tylko czystym złem i psychopatyczną morderczynią. To także biologiczna matka Amy. Teraz kobieta gotowa jest podać miejsca pochówku trzech spośród swoich ofiar, ale tylko wówczas, gdy będzie mogła wciągnąć Amy w swoją chorą grę.

Podczas gdy koledzy detektywi gorączkowo szukają młodziutkiej dziewczyny porwanej przez nieznanego sprawcę, Amy musi stawić czoła własnej mrocznej przeszłości. Nawiedzana niewyraźnymi wspomnieniami siostry, która poświęciła życie, by ją ocalić, staje do wyścigu z czasem, chcąc odkryć zaginione zwłoki. Oraz ocalić porwaną dziewczynkę, rówieśnicę zmarłej siostry.

Jednak sprawa wcale nie jest łatwa. Ponieważ wszystko wskazuje na to, że Lillian Grimes ma za kratkami większą władzę, niż Amy mogła się spodziewać. W związku z tym, czy młoda pani komisarz zdoła pokonać swoje demony i zapobiec kolejnym zbrodniom?

Przypominamy, że książka pt. Prawda i kłamstwa jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu miłośnikowi thrillerów psychologicznych. Gwarantujemy, że ta historia zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. W końcu Caroline Mitchell ma sporo policyjnego doświadczenia, dzięki czemu wie, jak stworzyć intrygująca i trzymającą w napięciu powieść, z udziałem śledczych. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także