Później Stephena Kinga – nowość od mistrza grozy

Później Stephena Kinga – niby tylko trzy krótkie wyrazy, a w miłośnikach horrorów wywołują emocje podobne do wygranej na loterii. Nic tak bowiem nie cieszy fana grozy, jak powieść od króla gatunku! Najnowsza książka zdecydowanie usatysfakcjonuje uzależnionych od dreszczy i strachu. I wszystkich poczęstuje gorzką prawdą… że tylko umarli nie mają sekretów.

Później Stephena Kinga Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Później Stephena Kinga

Głównym bohaterem książki Później Stephena Kinga jest Jamie. Chłopak posiada niezwykłą, lecz przerażającą zdolność. Od najmłodszych lat bowiem widzi to, czego nikt inny nie jest w stanie zobaczyć – ukazują mu się zmarli! Poznaje przy tym ich najmroczniejsze sekrety, których nikt inny nie zdołał poznać. Niestety za te nadnaturalne zdolności musi płacić bardzo wysoką cenę. Sprawę z tego faktu doskonale zdaje sobie jego matka, który drży o bezpieczeństwo syna. Namawia go zatem, by nigdy nikomu nie przyznawał się do tego, co potrafi. Jednak – halo! – pamiętajmy, że jesteśmy z wizytą u Stephena Kinga, który przecież nie może nie wykorzystać takiego potencjału chłopca!

Wyjątkowy dar Jamiego zatem dość szybko zostaje zauważony przez nowojorską policję. W związku z czym funkcjonariusze angażują go do pomocy  w śledztwie w bardzo nietypowej sprawie. Na czym polega jej nietuzinkowość? Otóż pewien morderca zaczyna grozić uderzeniem zza grobu! A to oznacza, ze Jamie i jego nadprzyrodzony dar mogą okazać się jedynym skutecznym narzędziem do tego, by powstrzymać rozlew krwi. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z dzieckiem, dlatego czytając powieść, będziemy świadkami utraty niewinności… i będziemy obcować z historią, w której koniecznością jest dokonanie wyboru między dobrem a złem.

Jak widzisz, fabuła książki Później Stephena Kinga, zapowiada horror w najlepszym wydaniu. Przerażający i poruszający do głębi, czyli dokładnie taki, jakiego się spodziewamy po prozie arcymistrza. Wytrawny czytelnik znajdzie w nim echa jednej z najsławniejszych jego powieści, TO. A TU czeka na Ciebie Później, choć już Teraz!

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także