Poza kontrolą – o tej książce jest głośno!

Poza kontrolą - kup na TaniaKsiazka.plPoza kontrolą to książka, która już 16 października 2019 roku pojawi się na polskim rynku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom thrillerów z elementami kryminału i sensacji. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy czytelnik, który poszukuje nietuzinkowej i wciągającej historii na jesienne wieczory. Kathryn Croft stworzyła bowiem książkę, która już od pierwszych stron buduje napięcie i wzbudza niepewność. A z każdym kolejnym rozdziałem jest tylko mroczniej. Wartka akcja sprawia, że ani przez chwilę nie będziecie się nudzić, a zakończenie będzie sporym zaskoczeniem. Jesteście ciekawi, o czym opowiada ta historia? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Poza kontrolą – hipnotyzująca i intrygująca opowieść

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić.

Główna bohaterka, Callie, wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci. Kobieta jest przekonana, że jej wielkie marzenie o założeniu rodziny właśnie się spełniło. W związku z tym nawet przez chwilę nie podejrzewała, że już niebawem zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa.

Bohaterka z nadzieją patrzy w przyszłość. Mimo tego, iż w domu Harwellów nie układa się dobrze. Ponieważ synowie Jamesa nie akceptują macochy. Tym samym robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło. Poza tym sama Callie zaczyna ukrywać przed mężem coraz więcej tajemnic i sekretów. A te realnie zagrażają ich małżeństwu. Już wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli. Uruchamiając tym samym ciąg niepokojących wydarzeń. W związku z tym Callie zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa. Jak potoczą się jej losy i czy rodzinne szczęście zostanie jej odebrane?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Poza kontrolą będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów z elementami kryminału i sensacji. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie ta historia, iż zachwyca czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także