Potwory z ciemności – nowa seria dla miłośniczek romansów

Potwory z ciemności Łzy Tess - kup na TaniaKsiazka.plPotwory z ciemności to seria autorstwa Pepper Winters, która już niebawem będzie dostępna także na polskim rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej oraz gatunku dark romance. Pierwsza część cyklu pt. Łzy Tess pojawi się w sprzedaży 17 sierpnia 2018 roku. Jeśli zatem poszukujecie ciekawych i nietuzinkowych opowieści na letnie wieczory, trafiłyście idealnie. Autorka cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie, a jej książki wciąż zdobywają nowe czytelniczki. Ponadto Winters była wielokrotnie nagradzana za najlepsze dark romance, najlepszego bohatera czy serię BDSM. W jej powieściach pojawia się nuta egzotyki, gdyż pisarka urodziła się i wychowała w Hongkongu. Jej bohaterowie to złożone osobowości, które charakteryzują się autentycznością i głębią. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak przedstawić wam początek serii pt. Potwory z ciemności.

Potwory z ciemności – seria, gdzie pożądanie miesza się ze strachem

Główną bohaterką powieści jest dwudziestoletnia Tess Snow, która prowadzi całkiem spokojne i ułożone życie. Zaledwie krok dzieli ją od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości. A życie prywatne? Tu także może czuć się spełniona, bo jej chłopak to idealna mieszanka odpowiedzialności i czułości. Brax, bo tak mu na imię, z okazji ich drugiej rocznicy przygotował dziewczynie niespodziankę. Zabiera ją na wycieczkę do Meksyku.

Tess spodziewa się romantycznych plaż, świetnej zabawy i gorącego seksu. Nawet w najgorszych koszmarach nie przewidziała tego, co się stało. Bohaterka zostaje uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. W mroczny świat prostytucjo zostaje wepchnięta siłą, a tam zdegradowano ją do roli zabawki.

Szybko też okazuje się, że jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić. Czy jej chłopak ma szansę na to, by odnaleźć Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy i złamie? I czy bohaterka znajdzie w sobie tyle siły, by zawalczyć o własne bezpieczeństwo i wolność?

Przypominamy, że pierwsza część serii pt. Potwory z ciemności na polskim rynku pojawi się 18 sierpnia bieżącego roku. Powieść Łzy Tess znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także