Poświąteczna wyprzedaż: książki, gry i zabawki do -80%!

Po przedświątecznym szaleństwie i świątecznym odpoczynku nadszedł czas poświątecznych wyprzedaży. Właśnie teraz jest świetna pora na to, żeby upolować książki z pokaźnymi zniżkami do nawet 80%!Poświąteczna wyprzedaż do -80%. Sprawdź >> Każdy rasowy ksiażkoholik zaczyna nowy rok z tym samym postanowieniem: „W tym roku pobiję rekord przeczytanych książek!”. Jesteśmy pewni, że to także Twój plan. Żeby udało Ci się go zrealizować, najlepiej jak najszybciej zacznij powiększać swoje biblioteczne zasoby.

Jak zawsze możesz na nas liczyć, bo nie ma to jak polowanie na książki ze zniżką! To od jakiej lektury zaczniesz nowy rok? Masz ochotę wciągnąć kryminał, a może masz smaka na coś romantycznego?

Mamy dla Ciebie mnóstwo różnorodnych książek. Z pewnością wśród nich znajdziesz takie, które zaspokoją Twój czytelniczy apetyt.

Poświąteczna wyprzedaż. Sprawdź >>

Co więcej, w naszej poświątecznej wyprzedaży złapiesz nie tylko książki, ale też gry, zabawki i gadżety.

Mimo tego, że poświąteczna wyprzedaż trwa do końca stycznia, to musisz wiedzieć, że w polowaniu na książki ze zniżką lepiej się pospieszyć. Dlaczego? Bo liczba tytułów dostępnych w promocji jest ograniczona, zatem większą szansę mają Ci, którzy zaczną swój koszyk zapełniać już teraz.

Tylko spójrz, co możesz złapać w wyprzedażowej cenie!

Na ratunek. Sprawdź >>Na ratunek. Rozmowy o zwierzętach, naturze i przyszłości naszej planety Marcin Dorociński 

Marcin Dorociński poza tym, że jest jednym z popularniejszych polskich aktorów, to od lat pomaga zwierzętom i broni natury. Ta książka to jego rozmowy z ludźmi, którzy swoje życie poświęcili badaniu i ratowaniu przyrody. Każda z tych rozmów jet nie tylko pełna pasji, ale też może stać się inspiracją do tego, żeby samemu także zacząć działać.

Niebezpieczna gra. Sprawdź >>Niebezpieczna gra Emilia Wituszyńska

Świetny debiut Emilii Wituszyńskiej.

Weronika to jedna z najlepszych policjantek w Wydziale Kryminalnym. Jednak po nieudanej akcji, w której ginie jej przyjaciel, kobieta się załamuje i szuka ukojenia w alkoholu. Dziewczyna będzie musiała wziąć się w garść, bo przed nią nietypowe i trudne zadanie. Ma się podjąć ochrony aktora, który wmieszał się w sprawę morderstwa…

Więcej książek i produktów do -80% >>

Poświąteczna wyprzedaż do -80%. Sprawdź >>

Przeczytaj także