Poranki na Miodowej – początek serii

Poranki na Miodowej - kup na TaniaKsiazka.plPoranki na Miodowej to książka bestsellerowej polskiej pisarki, Joanny Szarańskiej. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie fanki twórczości autorki. Poza tym najnowsza powieść zainteresuje każdą miłośniczkę literatury obyczajowej. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Ponieważ najnowsza książka pisarki to początek zupełnie nowej serii pt. Na miodowej.

Prezentowana dziś pozycja jest już dostępna w sprzedaży i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorczyniom. Jesteście ciekawe, czego możecie się spodziewać po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Poranki na Miodowej – pełna emocji i wzruszeń seria

Główną bohaterką książki jest Małgorzata, której w końcu udało się zapomnieć o przeszłości. W związku z tym wiedzie całkiem szczęśliwe życie – jest w związku z Robertem, a jej kariera zawodowa nabrała tempa. Wszystko to jednak trwa tylko do czasu. Pewnego dnia kobieta otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kto dziś jeszcze pisze listy? Małgorzata zna tylko jedną taką osobę, ale wolałaby wymazać ją z pamięci. Mimo to informacja, którą skrywa błękitna koperta, skłania ją do powrotu na Miodową. To tam znajduje się dom pełen wspomnień. W starej księgarni, gdzie półki uginają się od książek, a kraciasty fotel kusi swą miękkością, Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.

Jak na powrót Małgorzaty zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? Czy na pewno jej związek jest udany? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny?

 Przypominamy, że książka pt. Poranki na Miodowej jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść Joanny Szarańskiej znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ponieważ autorka udowadnia, że jej ogromny krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Po raz kolejny stworzyła serię, w której nie brakuje emocji i wzruszeń. Czytelniczki mogą liczyć więc na przejmującą historię i nieprzewidywalne zwroty akcji.

Przeczytaj także