Poradnikowe nowości i zapowiedzi – sprawdźcie!

Poradnikowe nowości i zapowiedzi to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników tego typu książek. W związku z tym coś dla siebie znajdą tu wielbiciele książek motywacyjnych, psychologicznych czy na temat zdrowia i urody. Część z nich jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Na kilka tytułów musimy jeszcze chwileczkę poczekać. Ponadto w naszym zestawieniu umieściliśmy nie tylko międzynarodowe hity, ale też rodzime bestsellery. Jesteście ciekawi, co nowego w świecie poradników? Koniecznie zerknijcie na naszą listę. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdźcie!

Zrozum swoją skórę - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Zrozum swoją skórę

Myślicie, że woda pitna nada Waszej skórze blasku? Im więcej produktów do pielęgnacji, tym gładsza cera? Lub, że ekologiczne i naturalne kosmetyki są skuteczniejsze? I macie poczucie, iż oczyszczanie skóry każdego ranka jest konieczne? A może uważacie, że wszelkie bakterie są waszym wrogiem? Lepiej zastanówcie się nad tymi kwestiami jeszcze raz! Oto kompleksowy przewodnik na temat pielęgnacji skóry, dzięki któremu dowiecie się, jak analizować własną cerę i odpowiednio o nią zadbać.

Autorka pomoże wam zrozumieć własną skórę i zadbać o nią w świadomy sposób. Nauczycie się też dokonywać właściwych wyborów, zapewniając cerze odpowiednią troskę. Poza tym Johanna Gillbro udowadnia, że wcale nie potrzebujemy całego stosu reklamowanych i popularnych produktów do pielęgnacji skóry.

Książka już dostępna.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Magia działania. Zawalcz o siebiePoradnikowe nowości i zapowiedzi – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autor daje swoim czytelnikom bezcenne wskazówki. Wprowadzone w życie sprawią, że praca nad sobą będzie emocjonującym etapem, który da szybkie i trwałe rezultaty. Kluczem do spełnienia są relacje z ludźmi przyprawione dawką zdrowego egoizmu. W związku z tym z tego poradnika dowiecie się m.in.: jak dogadywać się z innymi oraz jak szybko rozpoznawać toksycznych ludzi i pozbyć się ich ze swojego otoczenia. Do tego autor podpowiada, w jaki sposób właściwie ustawić relacje z bliskimi i co zrobić, by nie tracić energii na spory z otoczeniem.

Książka już dostępna.

Statystycznie rzecz biorąc - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?

To książka o statystyce, której lektura przyprawia o ból przepony (ze śmiechu. Nie trzeba od razu biec do lekarza). No i nawet można zrozumieć, o co w niej (statystyce) chodzi. Wszystko dzięki Janinie Bąk, pandze biznesu, komendancie komedii, charyzmatycznej liderce ortodoksyjnej grupy #DrużynaJanina. Ile trzeba zjeść czekolady, by dostać Nobla? Dlaczego koń i szop pracz nigdy nie dostali doktoratu? Czy język angielski powoduje zawały serca, a masło przedłuża życie? Czego statystyka nauczyła się od martwego łososia? A przede wszystkim: czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą?

Dzięki setkom ciekawostek zobaczycie, że statystyka potrafi zmierzyć wszystko i – wbrew pozorom – przydaje się do wszystkiego. Pozwala nawet oszacować matematyczny wzór na miłość!

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Jak nie dać sobą manipulowaćPoradnikowe nowości i zapowiedzi – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten poradnik pomoże wam rozpoznać toksyczne osoby wokół was i wyswobodzić się spod ich kontroli. Manipulacja innymi jest zarówno przerażająca, jak i fascynująca. Może przybrać różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy, po dominację jednej osoby w związku i zbytnią uległość wobec silnego wpływu przyjaciela.

Na każdym etapie naszego życia spotkamy osoby, które będą chciały nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki, jednocześnie proste i wyrafinowane, są niezwykle skuteczne, dlatego wielu ludzi żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc. Czujecie się niespokojni, zestresowani i zdezorientowani? Możliwe, że gdzieś obok jest manipulator, który jak wampir wysysa z was pozytywną energię.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Zbyt inteligentni, żeby być szczęśliwi - kup na TaniaKsiazka.plPoradnikowe nowości i zapowiedzi – Zbyt inteligentni, żeby być szczęśliwi

Czy inteligentny człowiek może być szczęśliwy? Pytanie wydaje się absurdalne, ale często jest uzasadnione. Ponieważ osoby inteligentne są nierzadko nadwydajne mentalnie i wysoko wrażliwe. W związku z tym trudniej im doświadczać szczęścia. Autorka, uznana psycholożka i terapeutka, da wam konkretne wskazówki, jak zamienić wieczny roller-coaster w zadowolenie z życia i sprawić, by szczególna kreatywność i nadwydajność przyniosła tak oczekiwane poczucie spełnienia.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Poradnikowe nowości i zapowiedzi – Hormony. Jak odzyskać równowagę w 14 dniPoradnikowe nowości i zapowiedzi – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Indywidualne programy, smaczne przepisy, zdrowie bez farmakologii. Przełomowy autorski program odzyskania równowagi hormonalnej. Cierpicie na PCOS, Hashimoto lub endometriozę? Zmagacie się z kandydozą, menopauzą czy PMS? A może macie problem z utrzymaniem wagi, wahaniami nastroju i zmęczeniem? W waszym ciele zachodzą nieustanne zmiany, którym często towarzyszą dolegliwości i złe samopoczucie. Ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu i zachowanie równowagi hormonalnej ma sposób życia i odpowiednie żywienie. Tym samym dbanie o zdrowie jelit, wątroby czy trzustki rzeczywiście przekłada się na jakość życia i funkcjonowanie mózgu.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Przeczytaj także