Poradniki psychologiczne – zapowiedzi i nowości!

Poradniki psychologiczne to zestawienie, na które szczególną uwagę powinni zwrócić wielbiciele książek motywacyjnych. Pragniecie coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiecie, jak się za to zabrać? Macie do przepracowania sporo emocji? Chcielibyście spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy, by móc wyciągnąć z niej właściwe wnioski? Autorzy tych poradników sprawią, że zajrzycie w głąb siebie i zrozumiecie, co naprawdę jest w życiu ważne. Ponadto nauczycie się z nimi doceniać momenty szczęścia, a porażki zamieniać w lekcje, które niosą za sobą wiele pouczających lekcji. Sprawdźcie zatem, co nowego pojawi się już niebawem na naszym rynku!

Poznaj siebie - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Poznaj siebie

Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych uczuć. I wszystkie one są ważne. Jak, dzięki pracom z emocjami, wzmocnić swój wewnętrzny potencjał i uczynić swoje życie lepszym? Tego właśnie dowiecie się z tego poradnika.

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.

Jak przyciągać dobre rzeczy - sprawdź na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Jak przyciągać dobre rzeczy

Z tej książki dowiecie się, jak poprzez zrozumienie siebie i umiejętne wykorzystanie emocji, możecie zmienić swoje życie na lepsze. Ponadto nauczycie się z niej jak łatwiej radzić sobie ze złożonymi sprawami, podejmować lepsze decyzje, aby uzyskać lepsze rezultaty i zajmować się tym, co naprawdę ważne.

Książka już dostępna.

Miłość nie wystarczy - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Miłość nie wystarczy

Jest to wznowienie niezwykle popularnego poradnika dla małżeństw. Jeśli zależy wam na tym, by oprzeć swój związek na trwałych fundamentach, to jest to pozycja właśnie dla was. Ponieważ autor przekazuje proste i praktyczne rady, jak opanować umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania konfliktów i nieporozumień małżeńskich, które mogą z czasem zniszczyć nie tylko miłość, ale nawet sam związek.

Książka już dostępna.

Poradniki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Moc sześciu minut

Poszukujecie sprawdzonego systemu, który pomoże wam osiągnąć założone cele? Świetnie się składa! Autor udowadnia, że wystarczy zaledwie sześć minut dziennie, by rozwinąć w sobie nawyki niezbędne do osiągnięcia szczęścia. Ponadto dzięki temu poradnikowi nauczycie się oddzielać wewnętrzne szczęście od zewnętrznych okoliczności. I odkryjecie, co czyni was spełnionym.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Poradniki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Twoja wewnętrzna moc

Autorka tej książki podpowiada, jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte w sobie skarby. Ponadto doradza, jak zarządzać swoim lękiem lub dbać o osobę, która jest w trudnej sytuacji. A do tego nauczycie się zamieniać wyzwania w wezwania do rozwoju.

Książka dostępna od 13 listopada 2020 roku.

Przeczytaj także