Poradniki o psach i kotach – nowości!

Poradniki o psach i kotach przydadzą się każdemu miłośnikowi tych czworonożnych pupili. Marzy się wam futrzany przyjaciel? Chcecie dać mu mnóstwo miłości, ale jednocześnie wiecie, że to duża odpowiedzialność? Bez obaw! Z dzisiejszymi poradnikami wychowanie psa i kota stanie się łatwe. Ponieważ dzięki prezentowanym dziś książkom poznacie sekrety i tajniki specjalistów, które ułatwią wam wyegzekwowanie posłuszeństwa. Niezależnie od tego, czy pod waszym dachem jest „mruczek”, czy „burek”, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze zestawienie!

Sekret grzecznego psa - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Sekret grzecznego psa

Czy wasz pies ciągnie na smyczy, brudzi w domu, skacze na ludzi albo występują u niego objawy agresji lub lęku? Ten poradnik pomoże się wam z tym uporać. Autor zdradza czytelnikom sekrety pracy behawiorysty, które pomogą, a dzięki temu lepiej zrozumiecie swojego pupila.

Książka już dostępna.

Typowy kot - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Typowy kot

Zastanawialiście się kiedyś, co myśli najbardziej typowy kot polskiego internetu? Albo, co myślą koty w ogóle? Jak postrzegają nas, ludzi? Co sądzą o innych czworonogach, na przykład o psach? Ten poradnik pozwoli Wam zajrzeć głębiej w umysły kotów. Dzięki temu istnieje duża szansa, że zrozumiecie tok ich myślenia, co z kolei ułatwi wspólną egzystencję. Czy to faktycznie człowiek jest służącym kota? Cóż… przekonajcie się sami.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Poradniki o psach i kotach Poradniki o psach i kotach – Dobry piesek

Niezależnie od tego, czy kupujecie szczeniaka z hodowli, czy przygarniacie dorosłego psa ze schroniska – przed wami długie lata wyjątkowej i pięknej przyjaźni. Autor książki pomoże wam zrozumieć i poznać zachowanie waszego psa. Dzięki temu zbudujecie trwałą więź i zyskacie autorytet w oczach czworonoga.

Książka już dostępna.

Poradniki o psach i kotach Poradniki o psach i kotach – Zrozumieć kota

Autor przede wszystkim w celny i skuteczny sposób obala mity i uprzedzenia, które przez lata narosły dookoła kotów. Ponadto dzięki jego poradom lepiej zrozumiecie koci charakter i emocje. A to pomoże Wam zbudować silniejszą więź z pupilem.

Książka już dostępna.

Nie dla psa (i kota) kiełbasa - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Nie dla psa (i kota) kiełbasa

Jak prawidłowo karmić czworonożnych przyjaciół, by te cieszyły się dobrym zdrowiem? Autorka zdradzi wam, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze karmy. Znajdziecie tu również listę produktów, których absolutnie nie wolno podawać psom i kotom. Poza tym poznacie szczegóły diety BARF, której głównym składnikiem jest surowe mięso.

Książa dostępna od 30 września 2020 roku.

Przeczytaj także