Poradniki na listopad – sprawdź, co nowego!

To w książkach często poszukujecie podpowiedzi w istotnych dla was kwestiach? Jak zdrowo się odżywiać? Co zrobić, by dobrze wyglądać? Jak zadbać o spokój ducha? To właśnie dla tych, którzy nieustająco poszukują odpowiedzi i podpowiedzi w naglących kwestiach, powstał dział literatury – poradniki. Dziś prezentujemy wam poradniki na listopad, po które warto sięgnąć. Są to przede wszystkim książki psychologiczne, ale nie zabraknie też tych traktujących o zdrowiu i urodzie czy macierzyństwie i modzie. W związku z tym usiądźcie wygodnie i koniecznie sprawdźcie, co nowego słychać w dziedzinie poradników!

Poradniki na listopad – wzmocnij się!

Naturalnie dla zdrowia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Naturalnie dla zdrowia Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska udowadnia, że droga do zdrowia może być łatwa i prosta. W związku z tym rozmawia z wieloma specjalistami w tej dziedzinie. Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność? I jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, jak radzić sobie ze stresem, złą energią oraz jakie diety i terapie mogą pomóc nam utrzymać dobre zdrowie.

DobraNoc - zobacz na TaniaKsiazka.pl

DobraNoc Karolina i Maciej Szaciłło

Jeśli męczą was problemy ze snem, ten poradnik jest właśnie dla was. Dzięki niemu uregulujecie swój dobowy cykl. Oprócz przykładowego jadłospisu książka zawiera wiele wartościowych informacji o cyklu dobowym człowieka. Ponadto znajdziecie tu rady i techniki, dzięki którym uregulowanie go będzie znacznie łatwiejsze.

Poradniki na listopad – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Jesteś kimś wyjątkowym Martyna Broda

Ten poradnik przyda się wszystkim rodzicom, którzy wychowują wyjątkowo energiczne, ruchliwe i nadpobudliwe dzieci. Ponieważ znajdziecie tu sprawdzone metody wyciszające i pozwalające ich organizmowi wrócić do kojącej równowagi. Ponadto załączone są do nich szczegółowe instrukcje poszczególnych relaksacji. Oraz proste propozycje na ich zmodyfikowanie, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb rodzica i jego pociechy.

Potęga zabawnego seksu - kup na TaniaKsiazka.pl Potęga zabawnego seksu Joanna Keszka

Przepisów na dobrą zabawę w łóżku jest wiele. Ten poradnik zdradza kilka metod zarówno dla niej jak i dla niego. Jest to więc świetna propozycja dla par. Urozmaicony seks jest fajny i zapewnia dużo zabawy, a to łączy ludzi i zbliża do siebie. Większość z nas wie, jak ugotować zupę pomidorową. Teraz warto poznać przepis na erotyczne świntuszenie w 7 prostych krokach.

Poradniki na listopad – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Joga twarzy Danielle Collins

Chcecie, by wasza twarz wyglądała młodziej? Danielle Collins, ekspertka w dziedzinie jogi twarzy zdradza, co zrobić, by czuć się i wyglądać lepiej. Program składa się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi, że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia, porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia, diety i pielęgnacji skóry.

Poradniki na listopad – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Inaczej Radek Kotarski

Jak pracować mądrze i wydajnie? Co zrobić, by praca przynosiła upragnione zyski? I jak zapobiec wypaleniu? Radek Kotarski zebrał i przetestował na sobie najskuteczniejsze metody organizowania swojej pracy, które są oparte na pracach naukowych. Wystarczy, że przeczytacie 11 konkretnych rozdziałów i zamienicie tryb pracy obiecujący harówkę i mierne efekty na poukładany system. Dopasowany do waszej osobowości i polskich realiów.

Jak się ubrać - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak się ubrać Michał Kędziora

Są takie momenty w życiu, w których każdy zdaje sobie sprawę, że to właśnie szata zdobi człowieka. Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jaki strój jest odpowiedni na daną okazję lub rozmowę o pracę? Wpadka w doborze ubrań na randkę, ślub kolegi, na spotkanie w pracy lub wizytę w teatrze naraża nas na spalenie się ze wstydu i negatywnie wpływa na pewność siebie. Tym samym warto mieć pod ręką ten poradnik, który podpowie, co na siebie włożyć w konkretnej sytuacji.

Przeczytaj także