Polowanie na Wilka – wciągający kryminał

Polowanie na Wilka - sprawdź na TaniaKsiazka.plPolowanie na Wilka to gorąca nowość, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rodzimych kryminałów. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele kryminalnych tytułów z Alanem Bergiem w roli głównej. Ponieważ prezentowana dziś pozycja to już kolejna odsłona policyjnych zmagań znanego komisarza. Warto tutaj również wspomnieć, że książki autorki serii, Very Eikon, cieszą się ogromnym zainteresowaniem całej Polsce. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zwłaszcza jeśli poszukujecie wciągających i zaskakujących powieści kryminalnych na wakacje. Sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie historie stworzone przez Verę Eikon, iż cieszą się taką popularnością!

Polowanie na Wilka – zło wygrywa tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie są obojętni

Komisarz Alan Berg jest oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji. W związku z tym niemal każdego dnia styka się z brutalnym światem przestępczości narkotykowej. Poza tym dowodzi grupą operacyjną „Szakal” i jest jednym z najlepszych w wydziale. Jednak właśnie teraz w jego karierze pojawiła się uciążliwa, czarna plama. Chodzi o pewne dochodzenie, ciągnące się miesiącami, które komisarz traktuje w wyjątkowo drażliwy sposób. Wszystko, dlatego że dotyczy narkotykowego bossa, Wilka. Człowieka niezwykle inteligentnego, ale też niebezpiecznego i brutalnego. A wraz z nim powraca przeszłość i Berg pragnie zemsty.

Rozwikłanie śledztwa nie jest jednak takie proste. Przede wszystkim, dlatego że komisarz na swojej drodze spotyka coraz więcej osób, które dbają tylko i wyłącznie o własne interesy. Zadanie z dnie na dzień staje się trudniejsze. Poza tym w kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczający komisarza świat, przesiąknięty jest korupcją, kłamstwem i zdradą. Komu ma więc ufać i jak ma zamknąć sprawę z powodzeniem, skoro nawet najbliższe otoczenie nie jest wsparciem?

Prezentowana dziś książka pt. Polowanie na Wilka jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskiej literatury kryminalnej. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także