Pokuta – coś dla fanów kryminałów

Pokuta - kup na TaniaKsiazka.plPokuta to najnowsza książka polskiej pisarki, Anny Kańtoch, która w sprzedaży będzie dostępna od 31 lipca 2019 roku. Tytuł ten przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom literatury kryminalnej z elementami sensacji. Poza tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Ponieważ historie, które tworzy Kańtoch, wciągają i trzymają w niepewności aż do końca. Ponadto pisarka ma na koncie mnóstwo prestiżowych nagród i literackich wyróżnień. Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się krajowymi hitami. Przekonajcie się zatem sami, co takiego mają w sobie jej książki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Pokuta – kilka słów o fabule

Jest wrzesień 1986 roku, brutalne morderstwo wstrząsnęło niewielką nadmorską miejscowością. Na plaży znaleziono zwłoki Reginy Wieczorek, młodej dziewczyny. Ofiara miała dziewiętnaście lat i jak się okazało, żadnych wrogów. Działania śledczych pozwoliły jednak szybko i sprawnie wskazać winnego. Tak przynajmniej myśli milicja. Tymczasem pewnego listopadowego dnia na komisariacie pojawia się Jan Kowalski. Mężczyzna twierdzi, że zabił nie tylko Reginę, ale także pięć innych kobiet. Pozbawiał je życia z niezwykłą dla seryjnego mordercy regularnością, co siedem lat jedną.

W związku z tym milicja staje przed nie lada zagadką. Kim jest bowiem Jan Kowalski? To zbrodniarz czy zwyczajny szaleniec? Czy to w ogóle możliwe, żeby przez trzydzieści lat nikt nie zauważył grasującego w okolicy mordercy? Co tak naprawdę spotkało Reginę i gdzie są inne ofiary Kowalskiego? I kim jest tajemniczy mężczyzna, który obiecuje młodym dziewczynom nowe życie, jeśli poświęcą to, co dla nich najcenniejsze?

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Pokuta będzie dostępna w sprzedaży od 31 lipca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Anna Kańtoch po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a wielkiego talentu. Jej najnowsza książka zaskakuje, wciąga i trzyma w napięciu aż do ostatniej chwili. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

 

Przeczytaj także