Pokochać Jasona – coś dla kobiet!

Pokochać Jasona - kup na TaniaKsiazka.plPokochać Jasona to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośniczki romansów współczesnych. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży od 16 października 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej historii na jesienne wieczory, trafiłyście idealnie. Książka cieszy się już ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Już niebawem zachwyci także polskie odbiorczynie. Jesteście ciekawe, co takiego ma w sobie ta powieść? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Pokochać Jasona – gorący hollywoodzki romans

Główną bohaterką powieści jest Olive Taylor, która właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna historia podbija listy bestsellerów i zachwyca czytelniczki. W związku z tym autorka sprzedaje prawa do jej ekranizacji i ruszają prace nad filmem. Szybko okazuje się, że w rolę głównego bohatera wcieli się gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Mogłoby się wydawać, że to idealne połączenie i gwarantowany sukces. Jednak nie dla Olive Taylor. Ponieważ przystojny aktor nie ma pojęcia, że postać głównego bohatera jest wzorowana właśnie na nim. To właśnie on lata temu złamał serce Olive, która była w nim zakochana aż po same uszy. A przecież wiadomo nie od dziś, że to życie pisze najczęściej najlepsze scenariusze. Los bywa też przewrotny, Tym samym ich drogi krzyżują się po raz kolejny, tym razem w zupełnie innych i nieoczekiwanych okolicznościach.

Czy Jason Thorn tym razem zwróci uwagę na kobietę? W końcu teraz jest ona sławną pisarką, a on gwiazdą Hollywood, który zagra w ekranizacji jej książki. Taki związek przyniósłby korzyści im obojgu. Czy między tą dwójką jest możliwa bezinteresowna miłość?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Pokochać Jasona na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, a przede wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie.

 

Przeczytaj także