„Pogorzelisko” – nowa książka Wojciecha Sumlińskiego

pogorzeliskoO Wojciechu Sumlińskim zrobiło się głośno podczas ostatnich wyborów prezydenckich. A wszystko za sprawą jego kontrowersyjnej książki na temat jednego z kandydatów. W 2015 roku ukazała się bowiem głośna książka pt. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Na tym się jednak nie skończyło, 18 maja 2016 roku, ukazała się kolejna historia opisana przez dziennikarza śledczego, Wojciecha Sumlińskiego. W swojej najnowszej książce Pogorzelisko porusza on temat procesu z 2015 roku, podczas którego występował w roli oskarżonego.

Sięgając po książkę Pogorzelisko możecie spodziewać się nowych szokujących faktów związanych z historią Polski i III RP. Dziennikarz opisuje w niej okoliczności swojego niedawnego procesu, zakończonego wyrokiem uniewinniającym. Nie jest to jednak motyw przewodni książki, autor skupia się także na zeznaniach świadków i zgromadzonych w toku postępowania materiałach dowodowych. W roli świadków wystąpiło wielu czołowych polskich polityków, prezydent Bronisław Komorowski oraz szefowie tajnych służb. Proces ten obnażył mnóstwo wstrząsających faktów, związanych z polskim wymiarem sprawiedliwości i ujawnił świat, w którym to prokuratorzy są śledzeni i prześladowani.

Jakie inne, nieznane dotychczas zjawiska opisuje Wojciech Sumliński w swojej najnowszej książce? Przy okazji procesu na jaw wyszły również informacje na temat przestępstw popełnionych przez tajne służby, a także kulisy zawiązania się szkodliwego dla interesu Polski spisku na szczytach władzy.

Jednak wymienione fakty to tylko część niebezpiecznej wiedzy, jaką Wojciech Sumliński chce przekazać Polakom w książce Pogorzelisko. Jeżeli chcecie poznać całą prawdę o rzeczywistości w której żyjemy, koniecznie sięgnijcie po ten tytuł.

Przeczytaj także