Podręczniki do 33% taniej!

Rok szkolny zbliża się nieubłaganie, zatem trzeba się do niego przygotować. My już jesteśmy gotowi. 😉 Mamy dla Was specjalną stronę podręcznikową z możliwością wyszukiwania odpowiednich książek. Przygotowaliśmy też podręcznikową promocję!

Podręczniki do 33% taniej! Sprawdź w TaniaKsiążka.pl >>

Podręczniki do 33% taniej

Przygotowaliśmy dla Was stronę, na której znajdziecie podręczniki do poszczególnych klas wszystkich typów szkół. Do końca września możecie kupić podręczniki w TaniaKsiazka.pl do 33% taniej.

Kategoria: Podręczniki szkolne 2018/2018 >>

Państwo zapewnia uczniom szkół podstawowych i ostatniej klasy gimnazjum większość podręczników i materiałów ćwiczeniowych. Jednak warto pamiętać o tym, że dotacje celowe nie obejmują wszystkich książek. We własnym zakresie trzeba będzie kupić te:

  • do nauki dodatkowego języka obcego (od IV klasy szkoły podstawowej),
  • do religii i etyki,
  • do wychowania do życia w rodzinie.

Książki do zerówek, szkół ponadgimnazjalnych (liceów, techników, szkół branżowych) i wyższych nie są dotowane, więc wszystkie trzeba będzie kupić.

Podręczniki do 33% taniej. Sprawdź! >>

Raty i darmowa dostawa

Czy wiecie, że podręczniki i artykuły szkolne można w TaniaKsiazka.pl kupić na raty? Wszystkiego, co powinniście wiedzieć na ten temat, dowiecie się tutaj. Warunkiem jest złożenie zamówienia na min. 300 zł.

Mamy też dla Was kilka sposobów na to, żebyście mogli skorzystać z darmowej dostawy.

Jeżeli wybierzecie formę dostawy „Paczka w Ruchu”, zamówienie na kwotę powyżej 99 zł wyślemy za darmo.

Mieszkacie w Białymstoku, Ełku, Grajewie, Suwałkach lub w Warszawie? W tych miastach zamówienia można odebrać osobiście z TanioKsiazkowego punktu odbioru. W każdym z naszych punktów odbiór osobisty nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem dostawy, bez względu na to, na jaką kwotę jest zamówienie.

Więcej o kosztach dostawy lub ich braku – tutaj.

Ostatni miesiąc wakacji minie bardzo szybko. Do rozpoczęcia roku szkolnego warto się przygotować wcześniej. Wtedy jest szansa na to, żeby część wydatków rozłożyć w czasie. Do tego Was zachęcam. W tym roku pierwsze zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach mają się odbyć już 3 września.

Podręczniki do 33% taniej >>

Podręczniki do 33% taniej! Sprawdź w TaniaKsiążka.pl >>

Przeczytaj także