Podaruj mi jutro. Nowość od Ilony Gołębiewskiej

Czy znacie Sagę o starym domu Ilony Gołębiewskiej? Te powieści zdążyły już skraść serca czytelniczek. Z pewnością ucieszy Was informacje, że już dziś (15 maja) swoją premierę ma najnowsza książka tej popularnej autorki. Poruszająca powieść obyczajowa, Podaruj mi jutro, to jednocześnie otwarcie nowej serii Dwór na Lipowym Wzgórzu.

Podaruj mi jutro. Nowość od Ilony Gołębiewskiej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl! >>

Podaruj mi jutro. Nowość od Ilony Gołębiewskiej

Tym razem Ilona Gołębiewska ma dla Was opowieść o niezwykłych kobietach z wielopokoleniowej rodziny Horczyńskich. Żeby zagłębić się w arkana tej historii, przeniesiemy się na piękne Podlasie do malowniczego Dworu na Lipowym Wzgórzu. Posiadłość od ponad dwustu lat należy do Horczyńskich. To tam niejednokrotnie rozgrywały się dramaty członków rodziny, a na ich biografiach swoje piętno odcisnęła wojenna historia.

Podaruj mi jutro. Nowość od Ilony Gołębiewskiej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl! >>Aniela, aktualna właścicielka Dworu na Lipowym Wzgórzu, jest znaną malarką, ale ma już dość blichtru związanego z popularnością i artystycznym życiem. Potrzebuje spokoju i dlatego postanawia wrócić na stałe do posiadłości, która jest dziedzictwem jej rodziny. Czerpiąc inspirację z lokalnej legendy o aniołach, postanawia na Lipowym Wzgórzu założyć Akademię Sztuk Anielskich. Pytanie tylko, czy ten pomysł przypadnie do gustu pozostałym kobietom z rodziny Horczyńskich: Sabinie, Klarze i Lilianie?

Aniela, przy okazji powrotu w rodzinne strony, będzie chciała oczyścić imię swojego ojca, któremu podczas wojny przyklejono łatkę zdrajcy. Ta historia była zarzewiem konfliktu z rodziną Gajowiczów, którego nigdy nie udało się wyjaśnić. Chcesz się dowiedzieć, jaka historia została zapisana w zapomnianych pamiętnikach z czasów wojny i co wspólnego z całą sprawą mają podziemne korytarze ukryte pod Dworem?

Co więcej, Dwór na Lipowym Wzgórzu odwiedzi prowadzący program Maluchem przez Polskę. W powieści nie zabraknie też wątku miłości straconej przed wielu laty…

Podaruj mi jutro to książka, która nie tylko wzruszy, ale też sprawi, że czytelnik będzie się uśmiechać.

Wszyscy szukamy miłości

Ilona Gołębiewska pisze o wielkiej potrzebie miłości. Każdy chce kochać i być kochanym. To także opowieść nie tylko o wielkiej sile kobiet, ale też o tym, że przed przeznaczeniem nie można uciec. Dowiedz się, co przyniesie próba odkrycia rodzinnych tajemnic? Czy warto rozdrapywać stare rany?

Jestem pewna, że najnowsza powieść Ilony Gołębiewskiej spodoba się nie tylko tym z Was, którzy sięgnęli po poprzednie książki autorki. Jeżeli szukacie pięknej opowieści obyczajowej, której lektura wzbudzi wiele emocji, a fabuła niejednokrotnie Was zaskoczy, to książka Podaruj mi jutro zapewni Wam to wszystko i wiele więcej.

Nową książkę Ilony Gołębiewskiej znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytaj także