Pod kluczem – wciągający thriller!

Pod kluczem - sprawdź na TaniaKsiazka.plPod kluczem to najnowsza książka Ruth Ware, której powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Nowość pisarki na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 1 lipca 2020 roku. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy fani jej twórczości. Poza tym tytuł ten przypadnie do gustu także miłośnikom thrillerów i mrocznych historii, które od pierwszej do ostatniej strony trzymają w niepewności i napięciu. Jeśli zatem do tej pory nie było ci po drodze z twórczością tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jej książki, iż tak szybko stają się międzynarodowymi hitami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Pod kluczem – kilka słów o fabule książki

Rowan aplikuje na stanowisko niani, ponieważ oferta, na którą trafiła, brzmiała bardzo korzystnie. Jednak kiedy dziewczyna otrzymuje odpowiedź na swoje zgłoszenie, docierają do niej niepokojące wieści. Wokół domu państwa Elincourtów krąży wiele przesądów dotyczących jego historii. Ta najpowszechniejsza mówi o tym, że dom jest nawiedzony. A żeby było jeszcze ciekawiej, wychodzi na jaw, że w ciągu czternastu miesięcy aż cztery nianie zrezygnowały z pracy w tym miejscu.

Wydaje się jednak, że nic nie jest w stanie zniechęcić Rowan, która z nadzieją udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Wiktoriański dom, zbudowany w pewnym oddaleniu od miasta, urządzony jest nowocześnie, a w jego wnętrzach widać przepych. Nie ma tu mowy o starych, zrujnowanych i straszących budynkach. Tym samym bohaterka od razu pragnie tej pracy i swojej obecności w tym domu. Ponieważ pragnie być częścią tej idealnej rodziny. I to mimo ostrzeżeń i narastającego niepokoju, który zaczyna odczuwać, przebywając w domu Elincourtów.

Przypominamy, że książka pt. Pod kluczem będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 1 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, ponieważ nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie.

Przeczytaj także