PoCzytajmy! Książki dla dzieci do -45% taniej

Czy wiecie, że 29 września będziemy obchodzić Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania? To święto dedykowane najmłodszym czytelnikom. Tego dnia warto się zastanowić nad tym, jakie korzyści ma czytanie dzieciom. Czytanie tym młodszym i też tym nieco starszym czytelnikom rozwija wyobraźnię i rozszerza zasób słownictwa. To czas, który spędzamy z dzieckiem w stu procentach, zatem dzięki niemu dajemy mu swoją bliskość i poczucie bezpieczeństwa.

PoCzytajmy! Książki dla dzieci do -45% taniej

Książki dla dzieci do -45% taniej >>

Na rynku jest bardzo dużo pięknych, mądrych i ciekawych książek, które warto wybrać do wspólnej lektury. Jednak gwarantują świetną zabawę i naukę, a dzięki innym możemy wyciszyć malucha przed snem.

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania wybraliśmy wyjątkowe książki dla dzieci. To propozycje dla maluchów w różnym wieku. Dla czytelników, którzy dopiero uczą się mówić, jak i dla tych, którzy już sobie całkiem nieźle radzą z samodzielnym czytaniem. Nie zapomnijmy o tym, że warto czytać na głos nawet tym starszym dzieciom. Co więcej, te książki możecie kupić z rabatem do nawet -45%.

Wybrałam kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa Aleksandra i Daniel Mizielińscy

To najnowsza, wzbogacona edycja kultowej książki dla dzieci. Międzynarodowy bestseller, który zdobywa nagrody w Polsce i za granicą. Dzięki tej książce razem z dzieckiem możemy się udać w podróż po świcie. Poznać kulturę, florę, faunę i najważniejsze zabytki poszczególnych zakątków globu.

 

Małe Licho i tajemnica Niebożątka Marta Kisiel

To tajemnicza, piękna, zabawna i jednocześnie wzruszająca historia dla nieco starszych dzieci. Pełno w niej niezwykłych stworzeń rodem z baśni i legend.

Pewnego dnia Bożęty musi wyjść z domu, żeby lepiej poznać świat. Idzie do zwykłej szkoły, a to bardzo trudne doświadczenie dla niezwykłego chłopca.

 

Cudowna podróż Selma Lagerlöf

Książka, która wyszła spod pióra szwedzkiej noblistki to klasyka literatury dziecięcej.

Nastoletni Nils to straszny urwis, który w dodatku znęca się nad słabszymi. Za karę krasnoludek zmniejsza go do swoich rozmiarów. Pomniejszony chłopiec uda się w podróż, która zmieni jego sposób postrzegania świata.

 

Wszystkie książki z rabatem do -45% znajdziecie w tym miejscu. Z promocji można skorzystać od 25 września do 1 października.

PoCzytajmy! Książki dla dzieci do -45% taniej

Przeczytaj także