Pocałuj mnie wiosną – poruszający romans!

Pocałuj mnie wiosną - kup na TaniaKsiazka.plPocałuj mnie wiosną to idealna książka na obecną porę roku. Czy może być coś piękniejszego niż świeży powiew wiosny, a wraz z nim, gorące uczucie? Właśnie teraz, kiedy cała przyroda budzi się do życia, czas sprzyja narodzinom miłości. Prezentowany dziś tytuł przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom romansów i literatury kobiecej. Powieść Emily March na polskim rynku będzie dostępna od 15 maja 2019 roku i z pewnością pomoże wam poczuć ciepły powiew wiosny. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych historii, które wleją sporą dawkę ciepła w wasze serca, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Pocałuj mnie wiosną – uczucie, które skomplikuje wszystko

Główną bohaterką powieści jest Caitlin Timberlake, która zrobiła oszałamiającą karierę w Nowym Jorku. W związku z tym ekskluzywne narzuty, które zaprojektowała, znajdowały się w najdroższych, nowojorskich apartamentach. Mimo tego kobieta czuła ogromną pustkę, którą postanowiła wypełnić, wracając do rodzinnego Eternity Springs. Postanowiła bowiem, że to właśnie tam zrealizuje najskrytsze marzenie. Jednak w działaniach skutecznie rozprasza ją przystojny mechanik Josh. Wkrótce okazuje się, że Caitlin pragnie mężczyzny. Jednak ten ma zupełnie inne plany.

Bohaterka nie ma pojęcia, że przystojny mechanik ma za sobą przeszłość, o której stara się zapomnieć w malowniczym Kolorado. Ich pierwsze spotkanie rozpala zmysły Josha i porusza serce. Jednak mężczyzna już dawno temu obiecał sobie, że z nikim się nie zwiąże. A kiedy niespodziewanie wpada w tarapaty, może utracić wszystko, na czym naprawdę mu zależy. Czy miłość i determinacja Caitlin wystarczą, by go uratować?

Przypominamy, że książka pt. Pocałuj mnie wiosną na polskim rynku będzie dostępna od 15 maja bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów i literatury kobiecej. Emily March stworzyła niezwykle rozczulającą historię o wiosennych porywach serca, które, jak się okazuje, mogą uratować niejedno życie. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie sprawdźcie ten tytuł! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie.

Przeczytaj także