Plotka – thriller oparty na prawdziwej historii!

PlotkaPlotka - kup na TaniaKsiazka.pl to książka, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Powieść na polskim rynku będzie dostępna od 15 maja. Ponadto to świetna propozycja dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowych i intrygujących historii. Warto też tutaj wspomnieć, że Plotka to powieść, która została oparta na głośnej sprawie Mary Bell. Otóż w 1968 roku, jako jedenastolatka, Mary zabiła dwóch kilkuletnich chłopców. Pierwszego udusiła, drugiego udusiła i pośmiertnie okaleczyła. Błyskawicznie uznano ją za niepoczytalną i umieszczono w zakładzie poprawczym. W wieku dwudziestu trzech lat wyszła na wolność i otrzymała nową tożsamość, by móc rozpocząć nowe życie. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii!

Plotka – kiedy to życie pisze najmroczniejsze scenariusze

Joanna wraz z synkiem Alfim przeprowadzają się z Londynu do nadmorskiego Flinstead. To miał być dla nich nowy początek. Jednak pewnego dnia, rozmawiając z innymi matkami, bohaterka dowiaduje się, że w ich senny miasteczku podobno mieszka słynna morderczyni. Kobieta ma nowe nazwisko, a jako nieletnia wbiła nóż kuchenny prosto w serce małego chłopca. Początkowo Jo bagatelizuje te informacje, w końcu to tylko plotki, prawda? Jednak szokujące wiadomości nie dają jej spokoju. Postanawia więc przekazać je dalej. Tym samym plotka zaczyna żyć własnym życiem i rozprzestrzenia się niczym pożar.

Wkrótce bohaterka na Twitterze odczytuje niepokojącą wiadomość: „plotki potrafią zabijać”. Natomiast kilka dni później, na szkolnej tablicy ogłoszeń widzi przerobione zdjęcie klasowe, na którym w piersi Alfiego tkwi zakrwawiony nóż. Tym samym Joanna zaczyna baczniej obserwować mieszkańców Flinstead. Czy jej synek jest w niebezpieczeństwie? I kim jest ukrywająca się dzieciobójczyni?

Przypominamy, że książka pt. Plotka będzie dostępna w sprzedaży już od 15 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów, które od początku do końca trzymają czytelników w ogromnym napięciu i niepewności. Lesley Kara stworzyła wciągającą opowieść, która opiera się na prawdziwych wydarzeniach. A to sprawia, że historia jest jeszcze bardziej niepokojąca i mroczna.

Przeczytaj także