Płonący Bóg – finał Trylogii Wojen Makowych już w czerwcu

Masz w swojej biblioteczce takie tytuły jak Wojna Makowa i Republika Smoka? Zatem zrób obok miejsce, ponieważ już 30 czerwca nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się trzeci tom Trylogii Wojen Makowych autorstwa R.F. Kuang. Ostatnia część będzie miała tytuł Płonący Bóg i już dziś w naszej księgarni możesz zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży.Płonący Bóg Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Płonący Bóg – ostatni tom Trylogii Wojen Makowych

Trylogia Wojen Makowych Rebecci F. Kuang to doskonała seria fantasy, po którą mogą sięgnąć zarówno młodsi jak i starsi fani gatunku. Mogłoby się wydawać, że to kolejna klisza historii o dziewczynie, która po morderczym treningu staje się zahartowaną wojowniczką. Jednak jest w niej coś znacznie głębszego. Autorka daje bowiem czytelnikom do ręki opowieść o bólu i cierpieniu. Przywołuje elementy kultury Japonii i Chin, jak sztuki walki czy tajniki medytacji. Istotna jest dla niej również kwestia wiary, która na co dzień stanowi integralną część życia mieszkańców obu tych krajów. Mamy tu także ogrom magii, złowrogich bogów i silne kobiety. W książce Płonący Bóg również  nie zabraknie tych wszystkich fantastycznych składników.

Płonący Bóg – opis książki

Główna bohaterka Rin doskonale wie, jak trudno żyje się z ciężarem dawnych występków. Względny spokój jest możliwy jedynie wtedy, gdy wszystkie złe czyny ukryje się w głębokich zakamarkach umysłu, w czarnych odmętach duszy. Tylko wtedy można żyć. I Rin wciąż żyje… Jest jednak w trudnym położeniu. Zamiast przyjąć wyciągniętą dłoń Cesarzowej, zdławić rebelię i poprowadzić wojsko prosto na południe, do Domu, wybrała rewolucję, która przyniosła jej niestety kolejne blizny i gorycz porażki. Została sama, z okaleczonym ciałem, rozbitą duszą, łaknąca pokuty i rozgrzeszenia niemal tak samo, jak walki i zniszczenia. I w tej tak ciężkiej chwili nagle musi zmierzyć się z kolejnym wrogiem. Jednak tym razem Rin nie będzie walczyć ani w obronie Cesarstwa, Republiki czy życia swoich przyjaciół. Tym razem stawka jest znacznie wyższa. Gra się bowiem będzie toczyć o cały znany Rin świat – i ludzki, i boski. Czy uda się go ocalić?

Do 30 czerwca pozostało trochę czasu, jednak już teraz możesz zamówić przedpremierowy egzemplarz książki Płonący Bóg. Wystarczy, że przejdziesz na tę stronę.

Zobacz także:

Przeczytaj także