Plebiscyt Ekomersy 2017 – oddaj głos na TaniaKsiazka.pl! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Plebiscyt Ekomersy 2017 - oddaj głos na TaniaKsiazka.pl!Hej, znamy się nie od dziś, prawda? Od 11 lat dostarczamy Wam najlepsze książki, podpowiadamy, co przeczytać, informujemy o nowościach i bestsellerach.

Jakby tego było mało, co rusz obsypujemy Was promocjami, kreujemy zabawne gadżety i niepowtarzalne zakładki. Codziennie staramy się propagować czytelnictwo i udowadniać, że czytanie to styl życia, a KsiążkoHolicy są po prostu świetnymi ludźmi.

To wszystko nie udałoby się jednak, gdyby nie WY! To dzięki Waszemu świrowi na punkcie książek chce nam się pracować więcej, lepiej i bardziej kreatywnie. Nie raz udowodniliście, że można na Was liczyć. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i dzisiaj…. Dzisiaj prosimy o pomoc.

Oddaj głos na księgarnię Tania Książka w plebiscycie Ekomersy 2017!

Co to są Ekomersy?

W skrócie, plebiscyt Ekomersy to konkurs dla najlepszych, najbardziej innowacyjnych, najfajniejszych i innych „naj” sklepów internetowych. To naprawdę prestiżowe wyróżnienie, taki mały Oscar za robienie dobrej roboty w sieci. W tym roku startujemy w 4 kategoriach. Głos na Księgarnię TaniaKsiazka.pl możecie oddać tutaj:

Najlepsze wykorzystanie serwisów społecznościowych

Spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży

Strategia budowania lojalności klientów

Konsekwencja w budowaniu marki i wizerunku

Dlaczego to dla nas ważne?

Zdobycie Ekomersa to wisienka na torcie, taki prezent za codzienną pracę i trud włożony w promowanie czytelnictwa w kraju, w którym ponad połowa społeczeństwa nie czyta książek. My udowadniamy, że niemożliwe jest możliwe. Zamiast się załamywać, zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się za mądrą robotę. Teraz należy nam się za to nagroda. 🙂

Dlaczego to właśnie Tania Książka powinna zdobyć Ekomersa?

Jest milion ważnych powodów, dlaczego to właśnie my powinniśmy zgarnąć Ekomersa. Jednak, aby nie rozpisywać się za bardzo (wiemy, wiemy, stos książek do przeczytania czeka na Waszym biurku), wymienimy tylko kilka:

  • Tworzymy kreatywny i aktywny marketing, kręcimy zabawne filmiki, rozhulaliśmy fejsbuka aż miło, zorganizowaliśmy Czytelnicze Igrzyska i grupę dyskusyjną o książkach.
  • Otworzyliśmy supernowoczesny sklep stacjonarny z internetowymi cenami, tabletem z czytnikiem kodów kreskowych i półkami podpisanymi w nietypowy sposób.
  • Swoich klientów obdarowujemy rabatami, kodami promocyjnymi, zakładkami, mamy fajne gadżety, a nasi pracownicy współpracują z popularnymi serwisami o książkach, takimi jak, np.: CoPrzeczytac.pl.
  • Wspomagamy Białostockie Hospicjum dla Dzieci (dzięki Waszej pomocy na konto hospicjum trafiło już ponad 180 tysięcy złotych!).

Głosowanie trwa do 22 listopada.

To jak, możemy liczyć na Wasz głos?

Plebiscyt Ekomersy 2017 - oddaj głos na TaniaKsiazka.pl!

Przeczytaj także