Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Jeśli lubisz dzielić się wrażeniami po świeżo skończonej lekturze mam coś specjalnie dla Ciebie.

Czytasz książkę, kończysz, odkładasz i musisz podzielić się ze światem emocjami, jakie w Tobie wywołała? Nie możesz spać, jeść, bo emocje w Tobie buzują, a obok brak żywej duszy, z którą można byłoby podzielić się refleksją na temat lektury? A może potrafisz mówić o książkach godzinami, ale jeszcze łatwiej przelać Ci kotłujące się w głowie myśli na papier? Wiesz, że jeśli to zrobisz, możesz coś dostać w zamian? Ruszamy ze wspaniałą akcją, w której za to, że podzielisz się z nami opinią o przeczytanej książce, Twoje zamówienie z naszej księgarni, dostarczymy Ci całkiem za darmo!

Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Pisząc i regularnie umieszczając recenzje książek na stronie www.TaniaKsiazka.pl, możesz liczyć na same korzyści:
  • Wyzwalasz swoje emocje, wyrażając tym samym siebie;
  • Twoje opinie ułatwiają naszym Klientom wybór produktów do kupienia (uwierz, na pewno to docenią);
  • Dodatkowo, każdego miesiąca umieszczona przez Ciebie recenzja może zostać nagrodzona darmową dostawą na Twoje całe zamówienie! Każdego miesiąca wygrywa aż 50 osób!

Czyż to nie jest idealna propozycja? Nie ma na co czekać! Siadaj do pisania i walcz o darmową dostawę nowych książek! Zapoznaj się z regulaminem akcji

Tutaj >>

Jak napisać recenzję?

To proste!

Recenzję możesz dodać wyłącznie wtedy, jeśli jesteś w naszym sklepie zalogowanym klientem. Odnajdź produkt, do którego chcesz napisać recenzję na naszej stronie, i kliknij w “Napisz recenzję”. Wówczas na ekranie pojawi się specjalne okienko, a w nim pole do umieszczenia recenzji. Następnym krokiem jest ocena produktu w skali od 1 (zła) do 5 (dobra). Ostatnią wymaganą czynnością, jest kliknięcie końcowego przycisku w oknie o treści “Dodaj recenzję”. I zrobione! Proste prawda?

A więc do dzieła i powodzenia!

Pisz recenzje i zgarniaj nagrody!

Przeczytaj także