Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania

Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania - kup na TaniaKsiazka.plPieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania to międzynarodowy bestseller, który już niebawem pojawi się także na polskim rynku. Książka, której autorką jest Bonnie Smith Whitehouse, będzie dostępna już od 21 czerwca 2019 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury faktu i zagranicznych reportaży. Poza tym to także świetna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nietuzinkowych poradników, poszerzających wiedzę o zdrowym trybie życia i spokoju wewnętrznym. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie dowiedzieć się z prezentowanej dziś książki.

Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania – kilka słów o tym, co w środku

Okazuje się, że spacerowanie ma zadziwiające właściwości relaksacyjne. Poza tym dodaje energii, wycisza i sprawia, że staniejemy się bardziej kreatywni. Ale to nie wszystko. Dzięki spacerowaniu możemy spojrzeć na siebie z dystansu, a przede wszystkim oderwać się od cyfrowego świata. Tym samym prezentowana dziś książka to nie tylko ciekawa literatura faktu, ale także przewodnik jedyny w swoim rodzaju. To swego rodzaju mapa, służąca odkrywaniu wewnętrznego spokoju. W związku z tym pomaga zintegrować ciało, umysł i ducha. A wszystko to dzięki tematycznie zorganizowanym ćwiczeniom, wzbogaconym inspiracjami, płynącymi od słynnych artystów i filozofów.

Tym samym ten pięknie wydany dziennik stanie się nieodłącznym towarzyszem waszych przechadzek. Możecie korzystać z niego na różne sposoby. Ponieważ to nie tylko inspirująca lektura, ale także narzędzie umożliwiające pogłębienie świadomości. Pozwoli wam ona przede wszystkim zaspokoić naturalną ciekawość świata oraz podsyci waszą wewnętrzną siłę. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do wstania z fotela. Zacznijcie notować swoje spostrzeżenia, uaktywnijcie się i zafundujcie sobie cyfrowy detoks!

Przypominamy, że książka pt. Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania na polskim rynku będzie dostępna już od 21 czerwca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę każdemu, kto chce odnaleźć wewnętrzny spokój i poszukuje niecodziennych poradników. Bonnie Smith Whitehouse udowadnia, że nie potrzeba skomplikowanych zmian w życiu, by poznać siebie i odkryć na nowo radość z życia.

Przeczytaj także