Pierwszy śnieg – rabat na książki kryminalne i sensacyjne!

Pierwszy śnieg – rabat na książki kryminalne i sensacyjne! Sprawdź >>Chociaż za oknem nie spadł jeszcze pierwszy śnieg, to u nas ceny już topnieją! Z okazji ekranizacji książki Jo Nesbo przeceniamy wszystkie książki kryminalne i sensacyjne nawet o 35%.

Pierwszy śnieg 2017 – ekranizacja książki

W polskich kinach pojawiła się ekranizacja książki Pierwszy śnieg o tym samym tytule. Po raz kolejny śledczy z Wydziału Zabójstw, Harry Hole, musi się zmierzyć ze skomplikowanym śledztwem. Wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Birte Brecker podziwia bałwana, który pojawił się w ogrodzie pod jej nieobecność. Okazuje się, że nie został ulepiony ani przez jej syna, ani przez męża. Śnieżna postać wpatruje się niepokojąco w okno domu Birte. Tymczasem na biurko komisarza Harry’ego Hole’a trafia dziwny list, którego autor podpisuje się jako „Bałwan”. Hole początkowo ignoruje przesyłkę, ale kiedy dostaje informację o zniknięciu pewnej kobiety, zwołuje cały wydział zabójstw i zaczyna działać. Rozpoczyna się jedno z najbardziej skomplikowanych śledztw w karierze Hole’a, w którym pomaga mu znakomita policjantka Katrine Bratt. Zaczynają szybko łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami, bo wiedzą, że muszą rozwiązać zagadkę, zanim spadnie pierwszy śnieg. Zanim wybierzecie się na film, koniecznie zapoznajcie się z książką, która jest dostępna TUTAJ.

Książki Jo Nesbo w niższej cenie!

Pierwszy śnieg – rabat na książki kryminalne i sensacyjne! Sprawdź >>Jo Nesbo to jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy norweskich. Oprócz pisania wciągających kryminałów jest także autorem książek dla dzieci oraz muzykiem. Pisarz jest najbardziej znany z serii powieści kryminalnych, w których głównym bohaterem jest policjant Harry Hole. Cechuje się on sarkastycznym poczuciem humoru i ekstrawaganckim zachowaniem. Same kryminały Nesbo są szalenie intrygujące, a mnóstwo zaskakujących wątków nie pozwala się oderwać od książki do ostatniej strony. Jeśli jeszcze nie mieliście tej przyjemności zapoznać się z kryminalną serią śledztw Harry’ego Hole’a, to teraz jest ku temu dobra okazja – wszystkie książki autora są tańsze nawet o 35%! Znajdziecie je TUTAJ.

Kryminały i książki sensacyjne do 35% taniej

Nie zapominajcie, że biografia Jo Nesbo to nie jedyne dzieła, które są objęte zbrodniczą promocją. 😉 Do 20 października przeceniliśmy wszystkie książki kryminalne i sensacyjne nawet o 35%! Z pewnością każdy fan dreszczyku znajdzie tu coś dla siebie. 😉

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 20 października.

Pierwszy śnieg – rabat na książki kryminalne i sensacyjne! Sprawdź >>

Przeczytaj także