Pierwszy fragment z książki „Grey 2” E.L. James!

GreyNowa książka E.L. James już w 2017 roku trafi na księgarniane półki. Tymczasem jedno ważne wydarzenie z życia Anastazji wpłynęło na ukazanie się fragmentu z owej powieści. Być może niewielu z Was zwróciło uwagę na datę urodzin Anastazji Steele. Jedna z najsłynniejszych kochanek na świecie urodziła się 10 września i w tym roku skończyła 27 lat. Wszystkiego najlepszego Ana!! Niektórzy nie pamiętali, ale jej “twórczyni” jak najbardziej. Z tej okazji E.L. James zamieściła fragment ze swojej najnowszej książki. Nie będzie to żaden nowy tytuł, ale druga część 50 twarzy Greya z perspektywy Christiana.

Nowa książka E.L. James – czyli Grey 2

Angielska wersja drugiej książki Christiana nosi nazwę: Fifty Shades Darker from Christian’s Point of View. E.L. James w sobotni poranek 10 września (o północy), zamieściła na swoim FB dwie pierwsze strony z najnowszej książki. Chciała w ten sposób także umilić fanom czekanie na najnowszy trailer z filmu, który ukaże się w walentynki 2017 roku.

Nowa książka E.L. James – Christian czeka na Anę

I want her back. She said she loved me…

Druga część historii Christina i Any zaczyna się w nieco innym momencie niż Ciemniejsza strona Greya. W drugiej, oryginalnej historii, Ana zaczyna pracę w Seattle Independent Publishing i dowiadujemy się jak ciężko znosi rozłąkę z Greyem, traci na wadze i jest bardzo nieszczęśliwa. Jednak po kilku dniach otrzymuje e-mail od Christiana, który proponuje jej podwiezienie na wystawę jej przyjaciela Jose, która będzie miała miejsce w galerii sztuki w Portland. Właśnie w tym momencie rozpoczyna się druga część, znanej wielu milionom ludzi na świecie, historii miłosnej z perspektywy Christiana Greya. Dowiadujemy się co, myśli i czuje Christin czekając w samochodzie na Anę pod wydawnictwem, w którym dziewczyna pracuje.

Po drugiej stronie Greya

Miłośniczki romansów i erotyków bardzo często chciałyby dowiedzieć się także, co myślał i czuł główny bohater miłosnej intrygi. Perspektywę bohaterki już znają, ale co czuje ten mężczyzna, co myśli, kiedy jest nieuprzejmy, niemiły, nieczuły, czy to tylko gra pozorów, czy prawdziwe wyrachowanie? W ostatnim czasie pojawia się trend zamieszczania w jednej książce dwóch punktów widzenia, z perspektywy bohaterki i bohatera. Jeżeli męski punkt widzenia się nie pojawia, fani czasami domagają się “ich” książek, w tym przypadku z puntu widzenia słynnego Christiana.

Pierwsza książka z perspektywy Chrisitna Greya, zatytułowana po prostu Grey ukazała się w 2015 roku. Miejmy nadzieje, ze po napisaniu trzeciej części słynnej trylogii erotycznej, E.L. James napisze coś zupełnie nowego. Trzymamy kciuki. Tymczasem na rynku pojawiła się świeżutka nowość równie wielkiej gwiazdy w świecie literackich erotyków: Laurelin Paige pod tytułem: Połączeni. Uwolnij mnie. Ta jesień będzie naprawdę gorąca!

Przeczytaj także