TaniaKsiazka.pl: Nasza pierwsza stacjonarna księgarnia w Białymstoku!

Z ogromną radością ogłaszamy, że nasza pierwsza stacjonarna księgarnia w Białymstoku została oficjalnie otwarta! Otwarcie z udziałem prasy i osób ze świata literackiej blogosfery odbyło się wczoraj (30 października). Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego białostockiego punktu, w którym (Uwaga!) obowiązują ceny takie jak w sklepie internetowym! Otwarciu towarzyszyła inauguracja Miesiąca Dobroczynności, projektu realizowanego przez Fundację „Pomóż im”, naszego partnera i podmiot, który wspieramy już od 3,5 roku.

Poniżej znajdziecie relację i fotorelację z tego wydarzenia.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Pierwsza stacjonarna księgarnia w Białymstoku TaniaKsiazka.pl – jeszcze bliżej Was

Projektując naszą księgarnię stacjonarną, staraliśmy się, aby była niezwykle przejrzysta, przytulna i przyjazna dla odwiedzających ją Gości. Znajdziecie w niej specjalnie przygotowane półki z tabliczkami, które intuicyjnie zaprowadzą Was do poszukiwanych przez Was książek lub tytułów, które mogłyby Was zainteresować. I tak mamy tu książki z półki: Przeczytaj, zanim obejrzysz, TanioKsiążkowa ekipa poleca. Znajdziecie także półki z książkami podobnymi do Waszych ulubionych, książkami dla dzieci, dla młodzieży, kryminały, nowości, bestsellery, a także książki z półki: Taniej nie będzie. Półki są podświetlone, dzięki czemu w księgarni panuje niezwykle przyjazny klimat. Adres naszego punktu stacjonarnego to: Kolejowej 12E/3. Zapraszamy! Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Pierwsza stacjonarna księgarnia w Białymstoku TaniaKsiazka.pl – takie same ceny jak w Internecie

Pamiętajcie, że w księgarni stacjonarnej obowiązują takie same ceny, jak w tej internetowej. Dzięki temu można mieć “od ręki” książkę w świetnej cenie.
Otwarciu towarzyszyła konferencja prasowa Fundacji „Pomóż im” z udziałem Prezesa Zarządu Fundacji, Arnolda Sobolewskiego. Pan Prezes ze łzami w oczach opowiadał o znaczeniu pomocy, którą uzyskują Podopieczni dzięki darczyńcom i firmom takim jak TaniaKsiazka.pl. Dzięki słowom Pana Arnolda, obecni mogli zrozumieć, czym jest realna działalność Fundacji.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Pierwsza stacjonarna księgarnia w Białymstoku TaniaKsiazka.pl i konferencja Fundacji „Pomóż im”

Uczestnicy otwarcia mogli dowiedzieć się, jakie wydarzenia będą towarzyszyły Miesiącowi Dobroczynności. Zalicza się do nich między innymi Koncert Ryszarda Rynkowskiego na rzecz Dzieci z Hospicjum. Ponadto do białostockich lokali, restauracji, pubów, salonów usługowych trafią specjalne puszki do zbierania środków od darczyńców. Pojawią się w wielu miejscach, szeroko odwiedzanych przez Białostoczan. Prezes Fundacji ma nadzieję, że nie tylko pomogą zebrać potrzebne datki, ale także sprawią, że więcej osób zechce zajrzeć na stronę internetową „Pomóż im”. Dzięki temu dowiedzą się, na czym naprawdę, realnie polega praca na rzecz chorych dzieci i jaką moc ma pomoc, którą im przekazują.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl od 3,5 roku wspiera działalności Fundacji. Jak powiedział: Łukasz Kierus CEO firmy Glosel, właściciel TaniaKsiazka.pl:

Przede wszystkim pomaganie jest fajne, a dodatkowo przez to czujemy się także częścią społeczności białostockiej. Ponadto sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ciężko jest rodzicom wychowywać dzieci zdrowe. Już nie mówiąc o tym, kiedy okazuje się, że dziecko jest chore. Dla nas współpraca z Fundacją jest po prostu takim aktem dobroci, która nas niewiele kosztuje, a jest bardzo potrzebna. Do tej pory na rzecz Fundacji udało się przekazać aż 180 tys. złotych!

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Źródło: Fundacja „Pomóż im”

Łukasz Kierus wyjaśnił także, w jaki sposób zbierane są pieniądze:

Fundacja żyje tak naprawdę dzięki naszym Klientom i dzięki dokonywanym przez nich zakupom w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. My przekazujemy na jej rzecz część zysku uzyskanego ze sprzedaży każdego produktu.

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl

Źródło: Fundacja „Pomóż im”

Zapraszamy Was do naszej pierwszej księgarni stacjonarnej i do robienia zakupów na TaniaKsiazka.pl, dzięki którym Wy także bierzecie udział w wielkiej akcji pomocy dla Fundacji “Pomóż im”. Dziękujemy!

Przeczytaj także