Pierwsza powieść Marcina Kąckiego!

Fak maj lajf – taki tytuł nosi pierwsza powieść Marcina Kąckiego, znanego i cenionego reportażysty. Książka w sprzedaży pojawi się 27 marca 2017 roku i będzie pierwszą opowieścią tego typu w karierze dziennikarza.

Pierwsza powieść Marcina Kąckiego a rzeczywistość

Kilku żywiołowych bohaterów i różnych osobowości w jednym miejscu to przepisy na murowany sukces. Oto oni: Młody, który nigdy nie napisał prawdy. Papa – robi zdjęcia mogące skompromitować pół Warszawy. Gambit – jest gotowy sprzedać własną żonę tylko po to, by wzrosły mu słupki oglądalności. I Nora, która jest niezwykle zdeterminowana i potrafi wykorzystać swoją urodę. Wydaje się, że tylko Trzeźwy wie, jak naprawdę funkcjonuje ten świat i potrafi pociągać za odpowiednie sznurki. Być może, dlatego że przez wiele lat pracował w polityce.

Cała ta gromadka różni się od siebie dosłownie wszystkim. Jednak mimo to los przetnie ich ścieżki. Tak bowiem działa władza, pieniądze i sława, których pragną wszyscy. A człowiek jest gotowy zapłacić za to każdą cenę.

Warto zaznaczyć, że żadna z tych postaci nie jest prawdziwa oraz żadne wydarzenie nie miało miejsca. To jednak nie zmienia faktu, że Kącki ukazuje współczesność lepiej niż niejeden reportaż. Ta historia powstała dzięki strzępkom informacji, niedopowiedzeń, plotek i miejskich mitów żyjących własny życiem.

Wyobraźcie sobie, że to, co was fascynuje i wydaje się zamknięte w bezpiecznej przestrzeni monitora czy gazet, powoli się wysącza i zmienia was niepostrzeżenie. Co więcej, lubicie to. Przerażające?

Przypominamy, że Fak maj lajf – pierwsza powieść Marcina Kąckiego w sprzedaży pojawi się już 27 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także