Piękne zło – thriller psychologiczny Annie Ward

Piękne zło - kup na TaniaKsiazka.plPiękne zło to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 29 stycznia 2020 i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Powieść już cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. A wszystko to nie bez powodu. W końcu Annie Ward stworzyła niepowtarzalną i wciągająca historię, która już od pierwszych stron wywołuje niepokój i dreszcz grozy. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej publikacji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Piękne zło – oddana żona, wierny mąż i okrutna zbrodnia

Maddie i Ian poznali się na przyjęciu za granicą. On służył w brytyjskiej armii ona, jako dziennikarka odwiedziła swoją przyjaciółkę Jo. Od ich pierwszego spotkania minęło wiele lat. Teraz wiodą wspólnie idealne życie jako małżeństwo. Swoje gniazdko uwili na przedmieściach Kansas City i wychowują tam pięknego synka Charliego. Jednak sielanka nie trwa wiecznie. Ponieważ wskutek pewnego wypadku Maddie rozpoczyna terapię, która stopniowo ujawnia jej lęki związane z mężem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i burzliwą historią swojego małżeństwa. Poza tym bohaterka obawia się także o Charliego. Co to wszystko ma wspólnego ze skomplikowaną przeszłością Jo?

Annie Ward stworzyła wypełnioną emocjami historię, ukazującą złożoność przyjaźni, małżeństwa i macierzyństwa. Szesnaście lat miłości, przygód i tajemnic – na Bałkanach, w Anglii, w Iraku i na Manhattanie. A wreszcie w zwykłym domu na przedmieściach Kansas – które prowadzą do dnia, gdy policja zjawia się na miejscu szokującej zbrodni.

Ponieważ warto pamiętać, że zawsze jest druga strona idealnej historii. W tej pojawiają się oddana żona, wierny mąż i okrutna zbrodnia. Nigdy nie odgadniecie, kto ma ręce splamione krwią.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Piękne zło na polskim rynku będzie dostępna od 29 stycznia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom thrillerów, zwłaszcza tych psychologicznych. Autorka od pierwszej do ostatniej strony trzyma czytelników w niepewności, a napięcie w jej opowieści rośnie ze strony na stronę. Tu nic nie jest proste i oczywiste.

Przeczytaj także